אין תמונה
תעצרו עכשיו אם אתם רגישים או סתם בני אדם רגילים

תארו לעצמכם, ערב סתווי בסאן חוזה, קליפורניה. אחרי הקיץ היבש והצחיח האוויר סוף סוף נהיה יותר לח וקריר, ואפשר לחזור לנשום. אתם פותחים בקבוק שרדונה קר, ומתיישבים בגינה המקושטת תופסי חלומות אינדיאנים וגרילנדות. אתם מטיילים קצת בגינה ורוצים לנצור את הרגעים האלה לפני שיהיה קר מדי בלילות, כשלפתע אתם נתקלים בגופת חייזר הכי דוחה שראיתם מימי חייכם! היי, אנחנו כאן בהיקס להזכירכם – לא בסרט של ג'וליאן מור.

אין תמונה
הרס לנו את כל הערב השקט

התמונה המזעזעת שלפניכם צולמה על ידי ג'יאנה פנוסיס, תושבת סאן חוזה, והועלתה על ידה לרשת הפייסבוק לאחר שגילתה גופת יצור מסתורית ודוחה בחצר ביתה. בפוסט הפייסבוק שהעלתה כתבה: "אמש בסביבות 11:30 בלילה שמעתי משהו צורח ויצאתי לגינה שם מצאתי את הדבר הזה. הוא היה מת כשמצאתי אותו". הפוסט עצמו נמחק מאז, אך גולשים מהירים צילמו את הפוסט ומיהרו להעלות אותו ל-Reddit שם נוצרו דיונים סוערים וארוכים על זהות ה"חייזר".

אין תמונה
הפוסט המקורי. חזרה לשל הפשמינה והלאה עם הטראומה

רבים קישרו בין החייזר לבין האורות החייזריים המסתוריים שנצפו בשמי קליפורניה המהלך הסופ"ש, שהתגלו מאוחר יותר כניסוי צבאי של טילי צוללת. אך בדיקה מעמיקה יותר חשפה ככל הנראה את האמת האיומה לא פחות מאחורי התמונות – מדובר, כנראה, בעובר של צבי שנאכל בחלקו על ידי חיות בר. בתחתית הגופה ניתן לראות בבירור שתי רגליים ואילו בחלקה העליון אפשר לראות שאריות רגליים נוספות ואת הראש שהושחת. ככל הנראה העובר המסכן נולד מוקדם מדי וחיות טרף התנפלו על גופתו. אוף טבע, רק רצינו ליהנות מכוס שרדונה.

(מקור)