"דברים ממש משונים התחילו לקרות בתחנה מאז שקיבלנו את הטבעת הזאת": שוטרים באי טזמניה, דרום-מזרחית לאוסטרליה, מחפשים אחר הבעלים של טבעת יהלומים מסתורית שהושארה בתחנת המשטרה בעיר סטנלי – ומאז גרמה, לטענת המאמינים בעל טבעי, למספר אירועים יוצאי דופן.

הטבעת נמסרה לתחנה באופן אנונימי, יחד עם פתק מהאדם שלטענתו מצא אותה לפני 14 שנה. "מצאתי את הטבעת הזו בשדרות אלכסנדר בשנת 2007", נכתב בפתק, "מאותו רגע, היא הביאה לי רק מזל רע. אני מצטער". מנהל חשבון הפייסבוק של התחנה פרסם מאז פוסט לגבי הממצא הביזארי ובו קרא לבעלים המקורי של התכשיט להגיע לתחנה ולאסוף את האבדה.

"היינו רוצים להחזיר את הטבעת לבעליה האמיתיים", צוין בפוסט שהפך מאז לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-2,000 לייקים. בהמשך, מנהל החשבון גרם לאירוע הקטן להפוך למסקרן עוד יותר, כאשר הוסיף כי מאז הופעת הטבעת התחילו לקרות במקום דברים מאוד משונים – אם כי הוא לא ציין איזה. התושבים, כמובן, רק הביעו יותר ויותר עניין בתכשיט המיוחד.

"אי אפשר פשוט להיכנס לתחנה ולדרוש את הטבעת", הוסיף מנהל החשבון וציטט את המשפט המפורסם מטרילוגיית "שר הטבעות". "אתם תיאלצו להוכיח שהיא באמת שייכת לכם". מאז פרסום הפוסט נכתבו על התמונה יותר מ-600 תגובות, חלקן מגולשים שתהו אם אכן מדובר בתכשיט מקולל.

"מעניין אם הבעלים שלה באמת איבד אותה או זרק אותה", כתבה אחת הגולשים. "אולי היא באמת מקוללת". גולש אחר הצטמרר מהפוסט והוסיף: "מלחיץ. מעניין איפה מצאו אותה ובאילו נסיבות. מקווה שהבעלים האמיתי יענה בקרוב על כל השאלות". בינתיים, גולש נוסף צחק על מי שהשאיר את הטבעת בתחנה וכתב: "אני כנראה הייתי מעיף אותה תוך שנה אחת של מזל רע, לא מחכה 14 שנה".