אין תמונה
הצילום המפליל

קייל ברי, בן 40 מניו המפשייר (ארה"ב) נשלח השבוע למאסר של שנה, לאחר שפניו זוהו בסרטון הדרכה לגידול גראס שהוא פירסם ביוטיוב. ברי, שערוץ הווידאו שלו מכיל למעלה מ-30 קטעים העוסקים בהדרכת לגידול ביתי, פירסם קטע בו נראו פניו בהשתקפות מחלון זכוכית.

בנוסף, בקטע וידאו אחר מחודש אוקטובר 2012, צילם ברי חבילת זרעים שהזמין באינטרנט, אך לא שם לב ששמו המלא מופיע על מדבקה שהוצמדה לחבילה. "הוא הראה איך לגדל את זה, איך לארגן את זה, באיזה כימיקלים להשתמש ומאיפה הוא משיג זרעים", סיפר עוזר התובע במשפט, ג'רום בלנשרד. "הוא היה מאוד מפורט בנוגע לאופן הגידול שלו".

אין תמונה
הצילום המפליל

לדבריו, "בקטע וידאו מה-17 באוקטובר 2012, הנאשם צילם חבילה שנשלחה אליו מבריטניה ובה זרעי מריחואנה. על החבילה הופיעו פרטיו". בבית המשפט טען ברי כי לא הרוויח כסף מהגידולים, אלא נעזר בהם כדי להקל על כאביו.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

"עשיתי את זה בגלל שאני סובל מכאבים בעקבות 17 ניתוחים שעשיתי מאז גיל 13", אמר ברי. "התרופות בהן השתמשתי פגעו ביכולת ההבחנה שלי וגרמו לי לקבל החלטות לא נכונות". השופט התקשה לקבל את טיעוניו, בנוגע לגידול לצריכה עצמית, וגזר עליו שנת מאסר אחת וקנס בגובה 500 דולרים.

פורסם במקור במגזין קנאביס