זעם בהודו: גבר הפך למושא שנאה ברשת אחרי שתועד זורק כלב רחוב אל אגם במרכז המדינה. התיעוד המחריד הפך לוויראלי ביממה האחרונה וגרם לאינספור אנשים להגיש תלונה במשטרה על התעללות בבעל החיים.

נכון לעכשיו, לא ברור מתי צולם הסרטון, אך כן ידוע כי הכלב נזרק אל אגם בופאל השוכן במדינת מאדהיה פרדש. בתיעוד שאורכו פחות מחצי דקה, אפשר לראות את הגבר ניגש ללטף את הכלב ואז הוא מרים אותו בזרועותיו וזורק אותו מעבר לגשר. הבחור מחייך למצלמה, פורץ בצחוק ועוזב את המקום.

גולשים רבים הזדעזעו מההתנהגות של הגבר האלמוני, שזוהה בסופו של דבר בתור סלמן קאהן בן ה-29, תושב העיר בופאל. קצין המשטרה אירשד וואלי, סגן מחלקת הבילוש בתחנת המשטרה המקומית, התייחס אמש לתקרית ואמר כי החשוד נעצר אתמול ויועמד לדין על מעשיו.

"בלשים זיהו ואיתרו את האדם בסרטון, שנראה זורק כלב לאגם בשעת לילה מאוחרת ואז צוחק לעצמו", אמר קצין המשטרה בהודעה לתקשורת. "החשוד, סלמן קאהן, נעצר והוא נלקח לחקירה".

קאהן מואשם כעת בסעיף התעללות בבעל חיים על פי החוק המקומי. במידה ויימצא אשם, הוא עלול להידרש לשלם קנס גבוהה, להישלח לרצות עד 5 שנות מאסר, או לשלם קנס ולהישלח למאסר.