על פי פראנק פרלטו, איש יח"צ של ארגון NXIVM בשנת 2007, השחקנית גייסה לפחות 25 נשים אל הכת המכונה DOS (ראשי תיבות שמשמעותן: "שליט השפחות"). הנשים הללו פעלו תחת מאק ונאלצו למלא אחר הוראותיה בכל שעות היממה. לטענתו של פרלטו, הנשים הללו עברו שורה של התעללויות תחת הפיקוח של מאק אשר הוגדרו בתור "אקטים של כבוד כלפי השליט". בין האקטים הללו היו צום של 12 שעות בכל יום, מקלחות קרות ואקטים מיניים עם רניארי.

פרלטו חושף כי באחד מתכתובות המייל הפנימיות של הארגון נכתב כי נשות הכת מתבקשות להימנע מאוכל במשך 12 שעות ולשתות רק "מים עם לימון או תה עם לימון ודבש". כמו כן, על הנשים לספק 'בטחונות' בכל תחילת חודש – על פי פרלטו, מדובר לרוב בחומרים רגישים שניתן לסחוט איתם את הנשים (לרוב תמונות עירום, וידויים של פשעים שונים ומידע על חשבונות בנק ואשראי). את ה'בטחונות' חברי הארגון מפרסמים ברגע שמישהי מחליטה לעזוב את הכת.

A post shared by The Daily Wire (@the.daily.wire) on

A post shared by Revista Factual (@revistafactual) on

ההיררכיה של הכת DOS מזכירה מאוד את זו של ארגוני פירמידה. כל שפחה אשר מגויסת כפופה אל מאסטר, אשר כפוף אל מאסטר משלו – ועל פי הדיווח של פרלטו, כולם כפופים אל קית' רניארי. במידה והשפחות מסרבות לשתף פעולה עם המאסטר, מאק במקרה הזה, הן מוכות עם משוט. כמו כן, כל שפחה צריכה לעבור 'סימון' של המאסטר שלהן. היחצ"ן מסביר שראשי התיבות של אליסון מאק (AM) נצרבו על בשרן של כל אחת ואחת מהשפחות שלה בכת.

"בהתחלה חשבתי שהיא מספר 2 בארגון", אמר פרלטו, "אבל עכשיו אני חושב שהיא אולי השלישית בהיררכיה". יחצ"ן הארגון לשעבר מספר שמאק נהגה לנצל את העובדה שהיא סלבריטאית כדי לפתות נשים צעירות יותר אל הכת של רניארי.

לטענתו של פרלטו, מאק היא אומנם מאסטר בהיררכיה של הכת, אבל היא גם השפחה של רניארי. מהבחינה הזאת, היא נאלצת לבצע מדי יום שורת "אקטים של כבוד" בעצמה. "היא צריכה לרוץ מדי שבוע כ-65 ק"מ ולעקוב אחרי דיאטה קפדנית של עד 800 קלוריות ביום", מסביר פרלטו, "חוץ מזה, היא גם מגייסת נשים בשביל רניארי". היחצ"ן לשעבר מספר שהוא שוחח עם כמה נשים שהצליחו להימלט מהכת שסיפרו לו כי השחקנית נהגה לקנא בכל פעם שהשפחות שלה קיימו יחסי מין עם רניארי.

היחצ"ן לשעבר מבקש להדגיש כי למרות תפקידה הערמומי של מאק בתוך הכת, האשם המרכזי בכל הסיפור הוא רניארי, יו"ר NXIVM. רפלטו מסביר: "אליסון מאק היא סייעת, אבל היא גם הקורבן. רניארי שטף לה את המוח והפך אותה לשפחה כמו שאר הנשים בכת שלו".

אליסון מאק לא מסרה תגובה בנושא, אבל אשת יחסי הציבור שלה הודיעה כי השחקנית לא מעוניינת לנהל שיח עם התקשורת בשעה זו. דובר מצד ארגון NXIVM אמר: "ההאשמות שמתבטאות בסיפורים הללו בנויות על עדויות מפי אנשים שחלקם נמצאים תחת חקירה משטרתית או כבר בהליכים משפטיים. אנחנו נשתמש בכל האמצעים שיש לנו במסגרת החוק על מנת להפריך את השקרים הללו". קית' רניארי, יו"ר הארגון, לא הגיב בנושא.

 (מקור)