שנת 2021 ממש מעבר לפינה ואם אתם עוקבים אדוקים של המדור שלנו, אז אתם בטח יודעים שזאת התקופה שבה מתחילות לצוץ להן כל מיני תחזיות לשנה הבאה. רק בשבוע שעבר, פרסמנו את נבואות הזעם של המיסטיקנית הבולגרייה באבא ונגה, שחזתה בין היתר את נפילת ארה"ב ואת סטיית כדור הארץ ממסלולו במערכת השמש. כעת, הגיע הזמן שנעבור אולי למיסטיקן הגדול בהיסטוריה – הלא הוא נוסטרדמוס.

מישל דה נוסטרדם, או בשמו הלטיני "נוסטרדמוס", היה אסטרולוג ורופא שחי בצרפת של המאה ה-16 ומיוחסות לו יכולות ניבוי יוצאות מן הכלל. רבים מאמינים שהוא הצליח לחזות מאורעות היסטוריים חשובים כגון: המהפכה הצרפתית, עליית היטלר לשלטון, הרצח של ג'ון פ. קנדי ואפילו את נפילת מגדלי התאומים בפיגועי ה-11 בספטמבר. עכשיו, מאמיניו חושפים כמה מנבואותיו לשנת 2021 – ומאיך שזה נשמע, אנחנו עוד נתגעגע לשנת 2020.

"אפוקליפסת זומבים"

על פי הנבואה של האסטרולוג הצרפתי, מדען רוסי עומד ליצור נשק ביולוגי ייחודי שמסוגל להפוך בני אדם ל"זומבים". הנשק הוא למעשה וירוס קטלני שיהיה אפקטיבי כל כך, שהוא יתיר את המין האנושי על סף הכחדה.

רעב בקנה מידה מקראי

מאמיניו של נוסטרדמוס סבורים כי תושבי העולם יתמודדו בשנה הקרובה עם רעב קיצוני שלא נראה כמותו כבר שנים רבות. על פי הסברה של האסטרולוג, רעב הוא אחד הסימנים המקדימים לסוף העולם, יחד עם רעידות אדמה רבות והתפרצויות של וירוסים קטלניים – נשמע לכם מוכר?

סופות סולאריות

מתברר שהאסטרולוג הצרפתי חזה בשנה הבאה גם אסונות בקנה מידה אסטרונומי – תרתי משמע. על פי כתביו, 2021 תהיה השנה שבה רוחות סולאריות יגרמו לנזק אדיר ברחבי כדור הארץ, להגירה המונית של בני אדם ולמלחמות איומות על השליטה במשאבי הטבע היחידים שיישארו על פני האדמה.

פגיעת אסטרואיד

מעבר לרוחות סולאריות, ייתכן שכדור הארץ ייפגע על ידי אסטרואיד – שיגרום בעצמו לשרשרת אסונות על פני האדמה. הנבואה מגיעה לאחר שגורמים בנאס"א דיווחו כי ייתכן שבחודש מאי הקרוב יתרסק על הפלנטה שלנו האסטרואיד 2009 KFi. צירוף מקרים?

רעידות אדמה איומות

על פי הכתבים של נוסטרדמוס, רעידות אדמה יסבו נזק אדיר באזורים שונים ברחבי כדור הארץ – ובמיוחד בארה"ב. מאמיניו סבורים כי בין המדינות שייפגעו קשה מכולן תהיה קליפורניה, שם האסטרולוג חזה שתהיה רעידת אדמה הרסנית בסוף חודש נובמבר.

שבבים בראש

הקדמה הטכנולוגית בשנת 2021 תגיעה גם לשדה הקרב, שם חיילים ילחמו לאחר ששבבים מיוחדים יושתלו להם במוח. לטענתו, אותם חיילים יהיו התקווה היחידה של המין האנושי להמשיך ולהתקיים אחרי שהוא יותקף על ידי אויב מסתורי – באשר לאויב שיאיים לכלות את כולנו? זהותו טרם התבררה.