כריסטופר לינדנר, אמריקאי בן 29, גרם לפאניקה לא קטנה לאחר שפרץ לבית של זוג בג'ורג'יה ופתח במלחמת התשה מוזרה ומל המשטרה המקומית. על פי דיווח של פוקס ניוז, לינדנר קפץ בהפתעה למיטה של הזוג - שם הם צפו בנחת בטלוויזיה - כשהוא עירום כביום היוולדו. השניים מיד ברחו משם מבלי להביט באחור והזעיקו את המשטרה.

כאשר השוטרים הגיעו למקום הם מצאו את לינדנר שוכב עירום על הכביש. כשהוא הבחין שמתקרבים אליו הוא ברח מהזירה ושוב עצר במקום אחר. השוטרים שוב התקרבו אליו, וכאשר לינדנר הראה סימנים להתנהגות אגרסיבית, הם החליטו לעצור אותו על ידי ריסוס של גז פלפל - אבל בניגוד לכל אדם נורמלי תחת התקפת גז פלפל, עליו זה לא השפיע כלל.

לא רק שלינדנר לא עצר למרות הפציעה ולא ברח מהמקום, אלא שהוא ניסה לפרוץ לתוך אחת הניידות שהייתה בזירת האירוע. רק לאחר ששוטר היכה אותו במוט ברזל, הוא נכנע לכוחות המשטרה ונעצר.

לאחר חקירה קצרה, התברר די מהר שלינדנר היה תחת השפעה של מתאמפטמין, שגרם לו להתנהגות פסיכוטית. לא ברור עדיין אם הוא עשה פשעים נוספים לפני שהסתובב בעירום ברחבי העיר ופרץ לבית של אותו זוג מבוהל, אבל בינתיים הוא עדיין במעצר - לטובת כולם, כנראה.