ברוקארד, זמרת וכותבת שירים בת 38 מבריטניה, התאהבה לדבריה באדוארדו, רוח רפאים של חייל ויקטוריאני, לאחר שהופיע בביתה מוקדם יותר השנה. עכשיו, לדבריה, הם עומדים להינשא לאחר שטבעת יהלום הופיעה באופן מסתורי על הכרית שלה במה שהיא תופסת כהצעה רומנטית.

אדוארדו, שלטענת ברוקארד מת בטרם עת בגיל 35 לאחר שנפל מבאר, הציג את עצמו באמצע הלילה והצמד נמצא מאז ברומן סוער. היחסים בין השניים ידעו עליות ומורדות ופעם אחת הרוח אף הענישה אותה בעבר על כך שפרסמה את הרומן הלא שגרתי שלהם בתכנית טלוויזיה, על ידי התעלמות מניסיונותיה לתקשר עמה. 

"בוקר אחד התעוררתי ומצאתי טבעת על הכרית שלי," מספרת ברוקארד על הצעת הנישואים. "לפתע כשנגעתי בפנים שלי, הרגשתי את אבן היהלום ואת הטבעת. חשבתי שאני חולמת ונרדמתי בחזרה. כשהתעוררתי, הטבעת נעלמה. הלכתי להתקלח ושמתי לב שסימן שאלה מופיע באדים על המראה. הייתי משוכנעת שאני עדיין חצי ישנה, אז שתיתי כמה כוסות אספרסו והמשכתי את היום שלי. בלילה שלמחרת קרה אותו דבר, אבל הפעם התעוררתי ומצאתי שהטבעת עדיין שם. שוב, סימני שאלה הופיעו באדים על המראה. אז נפל האסימון - אדוארד הציע נישואים".

ברוקארד מספרת שלא ידעה מה לעשות עם ההצעה הרומנטית, שגרמה לה להרגיש "תערובת מטורפת" של רגשות. "זו הופכת להרפתקה די מטורפת עד כדי כך שאני מרגישה כמעט מחויבת לומר כן", היא מתארת. זה הרגיש כמו החלטה שהיא לא שלי, כאילו נבחרתי בדרך כלשהי ואני עדיין רוצה נואשות לדעת מה הרוח הזו רוצה ממני".

"הנחתי את הטבעת על האצבע שלי כדי להראות את הקבלה שלי, ברגע שעשיתי את זה הרגשתי תחושה חמה סביב הגוף שלי אז ידעתי שאדוארדו הרגיש את התשובה שלי", היא מסבירה. כשדיברה על היום הגדול, אמרה ברוקארד: "אני לא חושבת שאוכל לפגוש את קרוביו, רוח רפאים אחת מספיקה, אולי נצטרך לברוח ולמצוא קפלה לבנה קטנה בלאס וגאס, אך ייתכן שנצטרך להסתפק במשרד רישום - אם נתקשר לכומר, אני מפחדת שהוא ירצה לגרש את אדוארד לפני שסיפור האהבה שלי ייגמר כמו שצריך".