אין תמונה
תראה, לא קורה לי כלום

קאן "סופר-ידיים" טריחאן (Kann "Superhands" Trichan) טובל את ידיו בשמן רותח כדי לשלוף חתיכות עוף מטוגן – ולא חושב אפילו להשתמש במלקחיים. היכולת האנושית המדהימה הזו כמעט בלתי נתפסת, גם כשרואים את התמונות, אבל אין ספק שכשמדובר בבישול, קאן לוקח את זה הכי רחוק שאפשר. (דיילי מייל)

טבח הרחוב התאילנדי, בן החמישים, שולף חתיכות עוף מטוגן מהווק, כשאצבעותיו וכפות ידיו שקועות עד המפרק בשמן רותח, והוא אינו נכווה. אחרי ניגוב קל במגבת, אין עליו שום סימן. כאילו עורו כלל לא מושפע מהטמפרטורה הגבוהה. קאן מחזיק בשיא עולם רשום, ולא נראה שהשמן משפיע עליו אפילו לאורך זמן. זה כמו לטבול את היד בגיגית מים פושרים עבורו.

לדברי קאן, תושב העיר צ'אנג מיי שבצפון תאילנד, "כשאני מכניס את היד לשמן הרותח זה חם אבל היד לא נכווית ואין לי אף פעם שלפוחיות. אני יכול לטגן אורז, עוף ועוד המון דברים רק עם הידיים שלי", הוא מפרט בגאווה. קאן גילה את היכולת המדהימה הזו לפני כשבע שנים, כשסנאי הפיל מנגו לתוך המחבת שלו וניתז עליו בטעות שמן רותח. מיותר לציין שלא קרה לו כלום, חוץ מזה שהוא הצטער על כל התרבדים שהוא קנה בחייו.

"השמן ניתז על ראשי, זרועותיי וכפות ידיי", משחזר האב לשני ילדים. "זה היה אמור לפגוע בי מאוד קשה. אני זוכר שרצתי למראה לבדוק עד כמה גרוע הנזק אבל לא היה כלום, והאדימות הקלה נעלמה אחרי זמן קצר". לתדהמת הרוכלים האחרים בשוק, הוא פשוט חזר למחרת לעבודה כאילו לא דבר קרה.

"הם לא האמינו שחזרתי כל כך מהר", קאן מספר וצוחק. "כולם באו לראות את האיש ששרד את מקלחת השמן הרותח". קאן הסתקרן והחל לערוך ניסויים על גופו. הוא החל לשלוף את העוף המטוגן בידיו ולדבריו "כולם אוהבים את זה – אף אחד מעולם לא ראה משהו כזה מימיו".

אין תמונה
אוי לא, נפל לי הג'וינט

"אנשים באים ממרחקים רק כדי לראות אותי מטגן עם הידיים", הוא מספר בענווה, אך למעשה קאן הפך לסנסצייה עולמית והוא מטייל עם אישתו ברחבי הגלובוס, מציג את יכולתו העל-אנושית והלא מוסברת, ומחזיק בשיא גינס רשום בהוצאת חתיכות עוף מטוגן משמן רותח בטמפרטורה של 480 מעלות צלזיוס (השיא שלו עומד על עשרים חתיכות בדקה). אם לא הבנתם, זה גם הזמן שלוקח לו להרים עשרים חתיכות עוף מהשולחן – השמן פשוט לא משפיע עליו.

"אין לי מושג איך אני עושה את זה", הוא אומר. "זה משוגע אבל יש לי יותר ויותר לקוחות מדי יום". אם ייצא לכם לטייל בצ'אנג מיי (יעד חביב על ישראלים) סעו למכללה הטכנית ותחפשו אותו מחוץ למתחם.

אין תמונה
החומר הזה ממש חזק - אני לא מרגיש את הידיים שלי


אין תמונה
זה הולך ממש לכאוב עוד שעתיים, הא?