אתרי החדשות במפרץ הפרסי מפרסמים כי סנגורה של סהר טבר טוען כי אושיית הרשת השנויה במחלוקת נדבקה בנגיף הקטלני ופונתה מבית הסוהר אל בי"ח בטהרן. כמו כן, הוא מוסיף שאיש לא יודע מהו מצבה הרפואי.

טבר התחילה את דרכה ברשתות החברתיות בתור כפילה של שחקנית הקולנוע האמריקאית, אך התבססה עם הזמן בתור אושיית ניתוחים פלסטיים עם יותר מ-400 אלף עוקבים. בעבר דווח כי היא הספיקה לעבור יותר מ-50 ניתוחים עד גיל 21, כולל ניתוח למילוי שפתיים ושיוף עצמות הלחיים. במרוצת השנים, הפרסונה שלה ברשתות הפכה לפרועה כל כך, שהיא אפילו סיבכה אותה עם שלטונות איראן.

View this post on Instagram

A post shared by Sahar Tabar ☠️ (@sahartabar.before) on

טבר נעצרה באוקטובר האחרון בעוון שורת עברות פליליות, הכוללות: חילול הדת, הסתה לאלימות, רכישת נכסים שלא כחוק, עברה על חוקי הלבוש הלאומיים והשחתת הנוער המקומי. השלטונות הכריחו את הצעירה להתנצל על מעשיה באופן פומבי, לפני שהיא הורשעה בעברות המיוחסות לה ונשלחה לרצות עונש מאסר. כעת, סנגורה טוען שהיא נדבקה בנגיף הקורונה בזמן מאסרה.

פיאם דובשן, סנגורה של טבר, אישר את השמועות ביממה האחרונה ואמר שמרשתו פונתה לביה"ח סינה בטהרן. עוה"ד הוסיף כי הנהלת כלא אל-ריי, השוכן דרומית לבירה, בודדו את טבר מיד לאחר אבחנתה. למרות זאת, הוחלט בסופו של דבר לפנותה בעקבות התדרדרות במצבה הרפואי.

View this post on Instagram

A post shared by Sahar Tabar ☠️ (@sahartabar.before) on

מאז הדיווחים מצד דובשן החלו לצוץ גם שמועות על כך שמצבה של טבר היה גרוע כל כך, שהיא מתה מן הנגיף. מאוחר יותר, מנהל בית הסוהר התייחס לדיווחים על התדרדרות במצבה הרפואי של אושיית הרשת ואמר כי הם "חסרי שחר". מעבר לזה, לא נמסר שום עדכון מטעמם בנוגע למצבה – וגולשים ברחבי העולם חוששים לחייה.