בובת הנסיך ג'ורג' (צילום: REX)
בובה או תינוק? | צילום: REX

תאמינו או לא, הבובה הזועפת הזו אמורה להיות הנסיך ג'ורג', בנם של וויליאם וקייט, והיא נמכרה ב-eBay עבור כ-9,680 שקלים. זהו העתק בגודל טבעי, שיוצר בעזרת צילומיו של הנסיך שזה עתה נולד, כאשר עזב את בית החולים בשנה שעברה. הבובה ידועה בשם 'נולד מחדש', והיא אחת ממאות בובות מפחידות כמו זו, שנמכרות ברחבי העולם. בובת התינוק נקנתה יחד עם סט בגדים אותו לבש הנסיך בצאתו מבית החולים.

בובת הנסיך ג'ורג' (צילום: REX)
מימין - הנסיך, משמאל - הבובה | צילום: REX

התינוקות אינם צעצועים והם עשויים סיליקון רך, כדי לגרום להם להיראות ולהרגיש אמיתיים ככל האפשר. ברחבי בריטניה ישנן חנויות המתמחות בייצור בובות אנושיות כמו זו. הלקוחות הם בדרך כלל נשים מבוגרות שתשלמנה עד לכ-15,000 שקלים למודל פופולרי.

אם מתחשק לכם לקנות בובה כזו בעצמכם, והמחיר נשמע לכם בלתי סביר, הלן ביטי ייצרה מהדורה מוגבלת וזולה (או שלא) של בובות הנסיך ג'ורג'. היא קוראת לחנות שלה באנגליה "חדר הילדים", ומזמינה "אמהות" לעתיד, לבקר את הבובות, להתכרבל איתן, ואף לקנות אותן במחיר של כ- 1,200 שקלים לאחד. "כל בובה שאני מכינה היא מיוחדת ואינדיבידואלית, ממש כמו תינוקות אמיתיים", כך הלן. ולסיום - אמנם התינוק הזה לא נסיך, אבל הוא בהחלט לא פחות מטריד מבובת ג'ורג'.

בובת הנסיך ג'ורג' (צילום: REX)
נמכר בכ-10,000 שקלים | צילום: REX

בובת הנסיך ג'ורג' (צילום: REX)
דומה? | צילום: REX

(מקור)