אם והמאהב שלה היכו גלים ברחבי בריטניה לאחר שהתברר כיצד הם תכננו בקפידה לאנוס את בנה הצעיר ואחותו הקטנה. על פי הדיווחים באתר The Sun, השניים קיבלו יחד עונש מאסר של 50 שנה לאחר שחוקרים חשפו את התוכניות המזעזעות שלהם בעשרות אלפי הודעות WhatsApp. המקרה הצליח לזעזע אפילו את החוקרים המנוסים ביותר ואף הוגדר על ידי אחד הבלשים בתור "המקרה הגרוע ביותר שהוא ראה אי פעם".

מעבר לפשעים הנתעבים שהם תכננו לבצע, השניים נהגו גם להתעלל ולתקוף מינית את הילדים באופן שיטתי במשך ארבעה חודשים. במהלך המשפט שהתנהל נגדם, נטען כי המאהב של האם נמשך מינית לילדים מגיל צעיר מאוד. אחת ההתכתבויות שלהם נחשפה בבית המשפט, שם נראה כיצד האם אומרת לו שהיא אוהבת את האופן שבו הוא "מותח את הגבולות שלה". מאוחר יותר, נטען כי השניים נהגו לתת לילדיהם כדורי שינה, על מנת שהם לא יתנגדו בשעה שאונסים אותם.

המקרה נחשף על ידי בעלה של האם, שבכלל לא היה מודע שאשתו מנהלת רומן מאחורי גבו והבין את חומרת המצב רק לאחר שהוא נתקל בתכתובות של השניים. סיימון ג'ונס, התובע, התייחס לפועלם של האם והמאהב בבית המשפט ואמר: "זו הייתה התעללות מינית סדירה, שהתנהלה מדי יום על בסיס קבוע".

במהלך משפט, שנמשך כמה שבועות, האם טענה להגנתה כי היא מתמודדת עם הפרעה נפשית ומי שהוביל אותה לבצע את המעשים המחרידים הללו היה המאהב. מנגד, המאהב הכחיש כל קשר לביצוע המעשים המיוחסים לו – אבל איש לא השתכנע בטענות הללו.

השניים הורשעו פה אחד על ידי חבר המושבעים במגוון סעיפים, ביניהם: קשירת קשר לאונס קטין, תקיפת מינית של קטין באמצעות גוף זר ומתן סמים בכוונת זדון. כמו כן, האם הודתה בסעיפי אישום נוספים: תיעוד מגונה של ילדיה, כוונה להפיץ תמונות מגונות ואחזקה של תוכן פדופילי. בסופו של דבר, היא הורשעה גם בחמישה סעיפים של תקיפה מינית של ילד.

המאהב הודה בשבעה סעיפי אישום, כולל: צילום תמונות מגונות ובימוי של תוכן פדופילי. טימות'י מוסלי, השופט, גזר על האם 22 שנות מאסר ועל המאהב שלה 28 שנות מאסר לאחר שנקבע כי הוא מהווה סכנה לציבור.