האוקטו-מאמא, נדיה סולימן, ילדה בינואר 2009 שמינייה לאחר שעברה טיפולי הפריה והפכה לכוכבת בזכות נחישותה לגדל לבדה 14 ילדים (שישה כבר היו לה) ותשוקתה לפרסום. האם החד-הורית בת ה-36 מקליפורניה כמעט זכתה לככב בתכנית ריאליטי (שבוטלה בגלל גל מחאה ציבורית באמריקה), קיבלה הצעה לככב בסרט פורנו תמורת מיליון דולר (וסירבה) וכעת, שלוש שנים אחרי הלידה המפורסמת, היא מצטלמת בעירום ומודה: "מעולם לא נראיתי טוב כל כך". 15 הדקות שלה מתחילות שוב עכ-שיו. (מקור)

נדיה סולימן (צילום: closeronline.co.uk, octomomma.com)
סחבה ילדים במשקל 63 קילו בבטן | צילום: closeronline.co.uk, octomomma.com

כדי לשמור על מעט צניעות (בכל זאת אימא ל-14 ילדים קטנים), נדיה הצטלמה למגזין הבריטי "קלוזר" כשעל גופה רק תחתונים בצבע גוף. היא הודתה שלקח לה כמה שנים להרגיש טוב עם עצמה אבל כעת היא מלאת ביטחון אחרי שהביאה לעולם ילדים במשקל כולל של 63 קילוגרמים והיא לא תיתן לאף אחד לפספס כמה טוב היא מרגישה.

למרות שהיא מתנזרת ממין כבר 13 שנה, והביאה את כל ילדיה מתרומות זרע, נדיה מעידה שגברים כל הזמן מחזרים אחריה אך היא נמנעת מדייטים עד שהשמינייה תגיע לגיל 18 - "אני חיה למענם", היא מצהירה. "עשיתי עבודה נפלאה איתם ולא נותנים לי שום קרדיט. הילדים ממושמעים ואוכלים רק אוכל בריא", היא מספרת בראיון. "הם בכלל לא יודעים מה זה ממתקים".

לגבי התמונה החושפנית היא אומרת בתמימות: "הבטן שלי חזרה כמו גומייה לגזרה אחרי הילדים. אני לא יודעת איך עשיתי את זה. אני אוכלת כמו סוס, לא סופרת קלוריות ומעולם לא היה לי משקל בבית". אבל למרות הרגלי האכילה הלא סדירים של נדיה, היא מודה שהיא מיהרה להיכנס לשגרה של כפיפות בטן זמן קצר לאחר הלידה (50 ביום) וקרעה את עצמה בחדר הכושר שלוש פעמים בשבוע.

נדיה ספגה ביקורת בעבר על כך שהביאה ילדים רבים לעולם בעודה מובטלת ולמרות שהיא טוענת כי היא מצליחה להתפרנס מהופעות בתקשורת, מגזין "קלוזר" מדווח שהיא בחובות של שמונה תשלומי משכנתה. לדברי אתר TMZ, נדיה קיבלה עבור הצילומים האלה 10,000 דולר (37,150 שקלים) - מה שכנראה יציל אותה ואת ילדיה מפינוי.

נדיה סולימן בעירום (צילום: tmz.com)
אפשר להגיד עליה הרבה דברים, אבל היא באמת תעשה הכול בשביל הילדים שלה | צילום: tmz.com