אמנות הקריאה בכף היד פופולרית מאוד בתאילנד, ויזמת אחת במדינה החליטה לקחת את הנושא צעד אחד קדימה. היא הקימה עסק שבו מקעקעים לאנשים מחדש את קווי כף היד שלהם – כדי לשנות את גורלם לטובה.

אם אתם רוצים לשנות את הגורל שלכם, אתם מוזמנים להגיע לחנות בנונתאבורי בתאילנד, ולבקש לשנות את קווי החיים, האהבה או המזל שלכם בכף היד, וזאת באמצעות קעקועים. גם אם אין לכם מושג איזה קווים צריך לשנות, תוכלו למצוא במקום מומחים לקריאה בכף היד, שיגידו לכם איזה קווים צריכים להיות מקועקעים על ידכם כדי לשפר את הצלחתכם העסקית, מצבכם הבריאותי או את חיי האהבה שלכם.

 

 את החנות המשונה הזאת הקימה אישה בשם אג'ארן פל, או פרופסור פל, כפי שמכנים אותה כיום רוב לקוחותיה. בראיון לאתר החדשות התאילנדי, סאנוק, סיפרה פל כי התוודעה לראשונה לעולם הקעקועים הקוסמטיים דרך קעקועי גבות, אבל ככל שלמדה יותר על גילוי עתידות ופיזיונומיה (למידה על אופי האדם דרך מראהו החיצוני), עלה לה הרעיון לעשות קעקועים של קווי כף היד.

פל בעצמה שינתה את קווי כף היד שלה – והיא טוענת שהייתה לכך השפעה מוכחת על חייה, שכן היא כיום הבעלים של עסק מצליח. בנוסף, סיפרה על בעל חנות נעליים שאחרי שקעקע את כפות ידיו – הצליח למכור את כל הנעליים בחנות שלו, והוסיפה כי יש לה דוגמאות רבות כמו אלה.

 

נראה כי הרעיון של קעקוע מחדש של קווי כף היד במטרה לשנות את הגורל, מושך אנשים רבים. בתמונות שפורסמו בעמוד הפייסבוק של חנות הקעקועים נראים לקוחות רבים שמחכים לתורם לקעקע מחדש את כפות הידיים. חלק סיפרו כי הם באמת מאמינים שיצליחו לשנות את מזלם באופן הזה, וחלק היו יותר סקפטיים, אבל החליטו לבחון את הנושא, במידה ויש אמת בתיאוריה.

כמובן שיש רבים אחרים שרואים בעסק של פל לא פחות מהונאה. היו שכינו את התיאוריה שלה "שטותית ובלתי אפשרית", והוסיפו שאם שינוי קווי כף היד של כולם יתאפשר – לא יהיו יותר אנשים חולים או עניים בעולם. אז מה דעתכם? תכניסו את זה ליומן בטיול הבא בתאילנד?