פטמה שלישית (צילום: smosh.com)
לילי אלן חושפת | צילום: smosh.com

הפטמה העודפת, המכונה גם הפטמה השלישית, לא נדירה כמו שחושבים. המקרה מתרחש אחת ל-18 גברים ואחת ל-50 נשים והיא למעשה לא משרתת שום מטרה.

והנה עוד פרט מידע מעניין: בימי ציד מכשפות בסיילם, פטמה שלישית נחשבה סימן לכך שאישה היא מכשפה. האגדה סיפרה כי הפטמה הנוספת בגוף האישה שימשה להנקת השטן. אך מאז ימי ציד המכשפות עברו יותר מ-300 שנה, והיום כבר לא מאשימים אף אחד בעל פטמה שלישית בקשירת קשר עם עולמות אפלים. יתרה מכך, כמה מהסלבס האהובים עליכם מתהדרים בפטמה שלישית.

הארי סטיילס חשף אותה בקליפ, לילי אלן התרברבה בתוכנית טלוויזיה הולנדית וזאק אפרון חשף את שלו בכל הזדמנות בה התאפשר לו להיות בלי חולצה (כלומר, תמיד).

פטמה שלישית (צילום: smosh.com)
1,2,3... מארק וולברג | צילום: smosh.com

ציפינו מטילדה סווינטון האדג'ית ללכת בגאווה עם הפטמה הנוספת והמכובדת, אך לצערנו לא נמצא שום תיעוד ויזואלי ברחבי הרשת לקיומה, מלבד העובדה שהיא קיימת.

טילדה סווינטון האדג'ית בג'קט אפור קרח
גם לטילדה סווינטון יש

פטמה שלישית (צילום: smosh.com)
תמיד בלי חולצה. זאק אפרון | צילום: smosh.com

לבסוף, קארי אנדרווד חשפה גם היא במהלך השתתפותה ב'אמריקן איידול' את הסוד שמתחת לחולצה, אך אין לכך תיעוד מצולם, מה גם שמאז דאגה להסיר את הפטמה.

קארי אנדרווד  (צילום: Slaven Vlasic, GettyImages IL)
ואיפה שלך? קארי אנדרווד | צילום: Slaven Vlasic, GettyImages IL

פטמה שלישית (צילום: smosh.com)
מה אתה מסתיר? הארי סטיילס | צילום: smosh.com

_OBJ

אנחנו בטוחים שישנם עוד לא מעט מפורסמים עם שלוש פטמות. אם אתם מכירים כאלה ספרו לנו ב-hix@mako.co.il, למען ידעו על כך כל גולשי היקס באשר הם.

(מקור)