"אנשים אמרו שאני מאכילה אותו המבורגרים ושהוא צריך להופיע בפרסומת של מקדונלד'ס, זה היה בלתי נסבל": נביל מקהיו, בת 33 מקולורדו, סיפרה איך היא ובנה בן השנתיים, אטלס, הפכו למטרה עבור בריונים ברשת, אחרי שהסרטונים שלהם בטיקטוק הפכו לוויראליים. בשיחה עם אתר ה-Sun, מקהיו סיפרה שבנה נולד במשקל 3.5 ק"ג ותוך 10 חודשים, הגיע למשקל של 14.5 ק"ג. עד מהרה, הסרטונים שלו גרפו אינספור תגובות – חלקן מגולשים ביקורתיים שהאשימו את האם הצעירה שהיא מפטמת את בנה ומדרדרת את מצבו הרפואי.

"אני חושבת שמה שפגע בי יותר מכל היו תגובות מאנשים שכתבו שאני אמא איומה", סיפרה. "כתבו לי 'איזה מסכן הילד, תראי מה את עושה לו', או 'עד גיל שנתיים יאבחנו אותו עם סכרת'. לא הייתי מסוגלת להתמודד עם זה. לא משנה כמה אמרתי לאנשים שאני מניקה אותו, זה לא עזר. הם כל הזמן כינו אותי 'אמא גרועה' ואמרו שהילד יסבול איתי".

@xoxo_nabille

Didnt see that happening

♬ World's Smallest Violin - AJR

@xoxo_nabille

I just luvvss him

♬ Che La Luna - Louis Prima with Sam Butera & The Witnesses

מקהיו סיפרה שקצב הגדילה של בנה היה מהיר כל כך, שהיא כל הזמן הייתה צריכה לקנות לו בגדים חדשים. "הייתה תקופה שהחלפתי לו את כל הארון מדי שבוע, כי הבגדים פשוט לא התאימו לו יותר", סיפרה האם. "הייתי קונה לו בגד חדש ועד מהרה, הוא נהיה צמוד מדי. מסכן הילד. כל פעם אני ובעלי היינו צריכים לשתף פעולה כדי להפשיט אותו".

אטלס התמודד עם השמנת יתר כבר בגיל 6 חודשים – אז הוא היה כבד בכ-6 ק"ג לפחות מרוב הילדים בגילו. אולם, רופאים לא היו מודאגים מהמצב מכיוון שמקהיו נהגה להניק אותו. יותר מזה, בכל פעם שהתינוק היה מגיע לבדיקות אנשי הצוות הרפואי היו משתגעים.

@xoxo_nabille

I mean

♬ I wasnt aware there was an assignment - awnashay

@xoxo_nabille

‍♀️

♬ Everybody want to know - pryme

"כל האחיות היו מאוהבות בו", סיפרה מקהיו. "הן כל הזמן היו קוראות אחת לשנייה לבוא לראות אותו ולחבק אותו. הוא היה פשוט ילד מתוק, ושמן ומלא בקפלים". אטלס גבה מאז בכמה ס"מ והקפלים שלו כבר לא בולטים כמו פעם. למרות זאת, הוא עדיין מצליח להמיס לבבות בסרטוני הטיקטוק של אימו – שגרפו לאורך השנים יותר מ-6.5 מיליון לייקים.