כולם יודעים שחתונה מהווה מוקד לחץ עצום לכלה ולחתן. לא חסר על מה להתמרמר עד לחתונה ובאירוע עצמו - ועדיין, חתן כזה ממורמר כבר הרבה זמן לא ראינו.

סרטון שפורסם בפייסבוק הראה את הרגע המוזר בו חתן איבד את זה לגמרי, כאשר בסך הכל לא הצליח לחתוך כמו שצריך את עוגת החתונה. כאשר הוא מחזיק את הסכין בטקס מסורתי יחד עם כלתו הטרייה, הסכים נופלת לו לפתע מהיד והכלה צוחקת.

מהר מאוד ברור כי החתן לקח ממש קשה את העניין הזה והרגיש מושפל מול אורחיו הצוחקים. הוא לוקח באגרסיביות את עוגת החתונה ודוחף ביס לפיה של הכלה. כאשר קרוב משפחה ניגש עם בקבוק שמפנייה, הוא לוקח אותה מידיו ומרסק אותה לרצפה, לעיני אשתו ההמומה.

פוסט הסרטון העצוב של החתן האלים הזה צבר מאות אלפי צפיות, 180 אלף שיתופים וכמעט מאה אלף תגובות. גולשים רבים הזדעזעו מהתנהגותו והניחו כי מדובר בנישואים מתווכים ומאולצים ולא נישואים מתוך אהבה וכבוד.

עצוב ככל שיהיה - וזה מאוד עצוב - לא מדובר בתקרית הראשונה של חתן שמאבד עשתונות ומתנהג באלימות בחתונה. לפני כמעט שנה, גולשים ברשת הזדעזעו לראות חתן שסטר בעוצמה לכלתו, כאשר זו בסך הכל עשתה לו טיזינג באותו טקס בדיוק של אכילת העוגה ומנעה ממנו לרגע לקחת את הביס.