ניילס גאמונס
ניילס גאמונס | צילום: whiotv.com

המעבר משעון קיץ לשעון חורף תמיד מבלבל אבל לעתים גם נוצרים צירופי מקרים משונים, כמו במקרה של ניילס גאמונס, בן ה-22 מאוהיו (ארה"ב), שלא זכר לכוון את השעון - כנראה בגלל שהוא היה מסטול ושיכור באותו הזמן - ונעצר כשהוא נוהג ברכב. פעמיים.

בפעם הראשונה נעצר גאמונס, הקלישאה המהלכת, כשנהג נגד כיוון התנועה במכונית ישנה. השעה הייתה 1:08 בלילה וסמל דייב ריס, שעצר אותו, הצליח להריח את האלכוהול נודף ממנו. העיניים המזוגגות לא הותירו לו ברירה וריס ניסה לתחוב לפיו ינשופון כדי שיוכל לנעול את הבחור במושב האחורי ולהמשיך בדרכו.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

בשלב הזה הבחין השוטר לפתע שפיו של גאמונס מלא במטבעות של פני, אבל הוא לא נתן לאגדה האורבנית הזו לבלבל אותו. "אומרים שאם תמלא את הפה במטבעות של פני זה יטה את תוצאות הבדיקה לטובתך", סיפר סמל ריס שעצר את הצעיר בכל זאת ומצא עליו גם כמות קטנה של גראס.

אין תמונה
במקום שאתה הולך אליו לא צריך כבישים - הכלא

בדיוק שעה לאחר מכן - או בעצם בדיוק באותה השעה, כי כולם הזיזו באותו הרגע את השעונים משעה 2:00 לשעה 1:00 - מכונית ישנה יצאה ברוורס פתאומי מחניה וכמעט נכנסה בניידת המשטרה של הסמל ריס. להפתעתו של הסמל החרוץ, הנהג היה לא אחר מגאמונס והשעה הייתה שוב 1:08.

ריס שאל את הצעיר למה הוא נוהג? היות ולא די בזה שהוא עדיין שיכור - הרי רשיונו נשלל בדיוק לפני 60 דקות. ההסבר של גאמונס, כפי שצוטט בדוח המשטרתי, הוא דוגמה נהדרת להיגיון צרוף של שיכורים: "החבר שאסף אותי מהתחנה הוריד אותי ברחוב וסירב לקחת אותי הביתה. פחדתי להיעצר על שיכרות בציבור אז הייתי חייב לנהוג הביתה".

גאמונס האומלל נעצר בשנית, אחרי שנכשל שוב בבדיקת הינשוף (לפחות הפעם לא היו לו מטבעות בפה), וכרגע הוא ממתין לשתי הופעות בבית המשפט על שני דוחות שונים המכילים את אותם הפרטים בדיוק.

(מקור 1, מקור 2)