הרמת משקוליות של 4 קילוגרם, והרמת משקולות כבדות במשך שעתיים ביום, נשמע כמו משטר כושר מרשים למבוגר. אבל למעשה, את התרגילים המתישים מבצעים יום-יום זוג אחים רומנים, בני משפחת סטרו, המכונים משפחת "הרקולס". ג'וליאנו, בן ה-9, ואחיו קלאודיו בן ה-7, בנים למשפחת מפתחי גוף, מתאמנים מהרגע שנולדו להיות האנשים החזקים בעולם. המשפחה שוקלת לעבור לבריטניה, לאחר שנפלו לזמנים קשים ברומניה, ונאבקו כדי למצוא את התהילה והעושר אליהם קיוו בעת שהתגוררו בכלל בפירנצה, איטליה.

שרירנים קטנים (צילום: dailymail.co.uk)
קלאודיו וג'וליאנו - הכי חזקים שיש | צילום: dailymail.co.uk

יוליאן סטרו, 35, נחוש להפוך את בניו למפורסמים, ומעביר אותם משטר יומי של אימוני בוקר בני שעתיים באופן קבוע. השרירנים הקטנים מבצעים תרגילי אקרובטיקה והרמת משקולות מאז שהיו פעוטות. ג'וליאנו הספיק לשבור שני שיאי עולם, האחד בשכיבות שמיכה, והשני באחיזת מוט כמו דגל אנושי. קלאודיו, שהתחיל להתאמן בגיל מאוחר יותר מאחיו, מסוגל לעשות שפגט בין טבעות ומסוגל לעשות סלטות לאחור.

שרירנים קטנים (צילום: dailymail.co.uk)
לא להתעסק איתו | צילום: dailymail.co.uk

לאחר שלא הצליחו להתקיים כראוי באיטליה, יוליאן סטרו ובניו נאלצו לחזור לרומניה, שם הם מתפרנסים כיום ממסחר בגרוטאות מתכת. יוליאן מתכנן לנסוע לבריטניה בתקווה למצוא עבודה או נותן חסות לבניו. הבנים ללא ספק מרשימים בפעלוליהם יוצאי הדופן – אך אין ספק שמשטר האימונים והציפיות מהילדים הצעירים, קשוחים עד מאוד. יוליאן ואשתו אילאנה, מגנים על משטר האימונים של בניהם, למרות הביקורת, "יש להם את יכולת טבעית לזה, שום דבר לא נעשה בכפייה, זה מה שאלוהים תכנן עבורם".

שרירנים קטנים (צילום: dailymail.co.uk)
שרירן קטן | צילום: dailymail.co.uk

שרירנים קטנים (צילום: dailymail.co.uk)
משטר אימונים קשוח | צילום: dailymail.co.uk

(מקור)