קייטי רוז, בת 34 מלוס אנג'לס, חוותה דיכאון קשה לפני מספר שנים, כאשר אובחנה כחולת סרטן. היא החלה להרגיש שחייה קצרים מדי בשביל להעביר אותם בעצב, ולכן החליטה למממש את הפנטזיה  הכי פרועה שלו - להפוך לבובת ברבי אנושית.

לאחר שרוז החלימה מהסרטן, היא החלה במהפך שחפצה בו בעזרת ניתוחים פלסטיים. "ההליך הראשון קרה ב-2016. הייתי מאוד מתוחה לגבי זה, אבל אחרי שזה נגמר הייתה המומה מכמה שזה שינה אותי מיד", סיפרה בריאיון למגזין Sun UK. "אני מתחזקת את עצמי כל חצי שנה בערך". ולפני שממשיכים הלאה, הנה תמונת הלפני שלה:

ברבי אנושית (צילום: טוויטר\@katiedollicious)
לא דומה בכלום לאיך שהיא נראית עכשיו | צילום: טוויטר\@katiedollicious

עם הזמן רוז עברה עוד ועוד ניתוחים. בין השאר עשתה מילוי שפתיים, הזרקות בוטוקס, הגדלות חזה ועוד. בעתיד היא מתכננת גם לעבור ניתוח למתיחת הצוואר. השינוי הזה, לטענתה, לא רק גרם לה לאושר אלא גם הפך לגמרי את מה שרצתה לעשות בחייה. היא החלה לעסוק בדוגמנות פורנו והיא נשענת כיום על שוגר דדיז שמממנים אותה.


"הייתה לי הרבה תמיכה חיובית משוגר דדיז, ואני תמיד אוהבת אנשים שתורמים למסע שלי", אמרה. "התגובות מאנשים תמיד חיוביות. תמיד בוהים בי ואנשים אומרים לי כמה הם אוהבים את השפתיים שלי או שהחזה שלי מדהים".

אם אתם חושבים שרוז פשוט חסרת מודעות עצמית - יכול להיות שאתם צודקים, אבל ממש לא אכפת לה. היא החליטה שלא אכפת לה מה אנשים חושבים עליה, והיא רק רוצה לעשות את מה שעושה אותה מאושרת. "היה מאוד קשה להגיע לנקודה שבה כבר לא אכפת לי ממה שאנשים חושבים עלי, ולהתחיל לחיות את החיים שלי עבור עצמי".