צוות מיוחד של כבאים מדרום אוקראינה הוזעק למרפאה מקומית בשביל אירוע חריג - לשחרר גבר מחגורת הצניעות המאולתרת של אשתו. הגבר האלמוני פנה לעזרה רפואית אחרי שהתעורר בבוקר וגילה כי זוגתו תקעה את איבר מינו בתוך אום מפלדה.

הגבר טען במרפאה שניסה להוציא את הפין בכוחות עצמו, אך כשל. הרופא ניסה לסייע לו, אך כשל גם הוא. על כן, הוא נאלץ להזעיק יחידה מיוחדת של שירותי הכבאות בשביל לחלץ את איבר המין מן האום.

בתיעוד של התקרית ניתן לראות כיצד הכבאים חותכים את האום באמצעות דיסק חותך. אחד מהם סיפר כי הניסיון הראשון שלהם כשל בגלל שגיצים הציתו את הסדינים. בניסיון השני הם שפכו מים על אזור החיתוך על מנת לצנן את האזור. נדגיש כי הפרוצדורה הנועזת בוצעה רק לאחר שאיבר המין קיבל הרדמה מקומית.

אדוארד נקחורושב, אחד הכבאים שהוזעק למרפאה, התייחס לתקרית ואמר שהם הוזעקו בעבר למקרים דומים – אבל מעולם לא נאלצו להסיר אום מאיבר מינו של גבר. "אנחנו מאומנים היטב בהסרת טבעות פין, אזיקים וחפצים אחרים", הוסיף הכבאי. "במקרה הזה, אנחנו הצלחנו להציל את איבר המין של הגבר".

אוקראינה
ממצאי הפרוצדורה הנועזת | צילום: VK: ‎ПЛОХИЕ НОВОСТИ

קורבן התקרית מתאושש עכשיו מפציעותיו וצפוי להחלים לחלוטין. לטענתו, אשתו דחפה לו את הפין אל תוך האום בשביל "לוודא שהוא לא יבגוד בה עם נשים אחרות". כעת, הוא שוקל להגיש בקשת גירושים.