תאילנד סוערת בימים האחרונים לאור פרשת חשד של רצח וביתור של שלושה אנשים לפחות, לאחר שנמצאו שתי גופות מחוסרי ראש שנסחפו אל החוף וראש של אישה.

הגופה הראשונה, שזוהתה כגבר, נמצאה בחוף מיי רמפונג, עם חתכים בצוואר. הרשויות שחוקרות את המקרה אמרו לכלי התקשורת שלפי חומרת הפגיעה של המים בגופה, ככל הנראה האיש מת לפחות שבוע לפני מציאתה בחוף. לקורבן היו שלושה קעקועים באנגלית על הזרוע שלו - אך העור שלו התקלף לאחור, מה שהקשה על זיהוי הקעקועים.

הגופה השנייה נמצאה במרחק של 10 קילומטרים בסך הכל מאיפה שנמצאה הגופה הראשונה, בחוף PMY במחוז ראיונג - גם במקרה זה התגלה שמדובר בגבר. הקורבן לבש תחתונים בלבד והמשטרה מאמינה שהוא מת עשרה ימים לפני שגופתו נסחפה אל החוף.

כאילו שהזוועות האלו לא מספיקות, דווח כי דייגים שעבדו בחוף פרה פראדאנג, כ-20 ק"מ דרומית לבנגקוק, מצאו ראש ערוף של אישה. הראש, בעל שיער ארוך, נלקח לבחינה במכון רפואי אך בינתיים השוטרים אומרים כי נראה שגם איבר אנושי זה היה מספר ימים במים לפני שהתגלה.

לפי הדיווחים בתאילנד, החוקרים מאמינים שכל שלושת המקרים המזוויעים קשורים האחד לשני, אך עדיין אין להם מידע ברור באשר לחוט המקשר. בינתיים, התיירים ממשיכים לפחד מלהגיע לחופים הללו והמקומיים חיים באימה.