נער בן 17 מהודו עלה לאחרונה לכותרות אחרי שסיים בהצלחה פרוצדורה כירורגית מיוחדת במהלכה נעקרו מהלסת שלו עשרות שיניים מיותרות. ניטיש קומאר הובא לחדר הניתוח אחרי שרופאים אבחנו אותו עם אודונטומה, גידול שפיר באזור הלסת שקשור להתפתחות השיניים.

קומאר עבר שורה של בדיקות בבית החולים, כולל צילום רנטגן שחשף מצבור של שיניים בלסת התחתונה שלו. הוא הובא לחדר הניתוח בשבוע שעבר, שם מנתחים עקרו מהלסת שלו 82 שיניים מיותרות שצמחו לאורך השנים (לשם ההשוואה, לאדם הממוצע יש 32 שיניים).

תמונות של הנער הפכו מאז לוויראליות ברשתות החברתיות. בתיעוד אפשר לראות את הנפיחות בשני צידי הלסת התחתונה שלו, כמו את תמונות הרנטגן שצולמו במרכז למדעי הרפואה על שם אינדירה גנדי במדינת ביהאר, צפון הודו.

ד"ר מניש מנדל, מנהל המרכז, סיפר לכתבים המקומיים שמצבו של קומאר התדרדר לאורך השנים בעקבות היעדר טיפול רפואי. לטענתו, צמד המנתחים (ד"ר פריאנקר סינג וד"ר ג'אווד עיקבל) הסירו את כל השיניים המיותרות וגם את הגידול השפיר.

ד"ר מנדל הוסיף שהוא צופה כי הנער יתאושש לחלוטין כבר בזמן הקרוב ולראשונה מאז שהגידול התפתח, הוא יוכל להזיז את הלסת שלו ללא קושי או כאבים.