"הדבר היחיד שאני באמת רוצה מחיי הסקס שלי בכלל לא חוקי": גולשת אלמונית שלחה לאחרונה מכתב לג'סיקה סטויה, כותבת באתר האינטרנט Slate, בו היא תיארה את הקושי היומיומי בהתמודדות עם הפטיש המיני שלה – ואיך הוא הרס לה מערכות יחסים לאורך השנים.

"אני נקרופילית: זה מאוד נדיר, אבל זו אני", כתבה. "אין שום דבר בעולם שמדליק אותי יותר מגופות של בני אדם – ובעיקר גברים צעירים. אני עובדת בתעשייה שבה אני נתקלת לא מעט בגוויות. למרות זאת, מעולם לא מימשתי את הפנטזיות שלי כי אני מסוגלת לשלוט בעצמי ואני גם אף פעם לא נמצאת איתן לבד. הכי הרבה שעשיתי הייתה אולי נגיעה פה ושם".

היא ממשיכה: "אני רוב הזמן מרגישה מתוסכלת מהפטיש שלי. מצד אחד אני אוהבת אותו ואיך שהעבודה שלי מסתדרת איתו, אבל מצד שני אני שונאת אותו. אני מאוד בודדה בגללו. אני אפילו לא יכולה לדבר עם אנשים עליו כי אף אחד מהם לא יקבל אותי. אם הממונים עליי יגלו עליו, אפוטר בוודאות. ניסיתי כל מיני דרכים להתמודד עם הפטיש, לאזן אותו ואפילו להעלים אותו, אבל בשלב הזה אני אובדת עצות. איך אני יכולה להסתדר איתו?".

 

"לא מבינים איך זה קרה" (אילוסטרציה) (צילום: Darrin Klimek, GettyImages IL)
"הכי הרבה שעשיתי הייתה אולי נגיעה פה ושם" | צילום: Darrin Klimek, GettyImages IL

בתגובתה לנקרופילית האנונימית, סטויה ציינה שהפטיש שלה בהחלט נשמע כמו דחף שקשה להתמודד איתו – במיוחד לאור העובדה שאין לה שום דרך לממש אותו מבלי לעבור על החוק. "בתאוריה, ייתכן שתוכלי למצוא מישהו שיסכים לתרום את גופתו לכל מטרה שהוא רואה לנכון – כולל סיפוק מיני של אנשים עם פטיש כמו שלך", הוסיפה הכותבת. "בפועל, עיסוק בגופות הוא בעייתי מאוד מבחינה תברואתית, שכן הן הופכות למדגרות של חיידקים בשלב מסוים".

סטויה הוסיפה: "אני שמחה מאוד שאת מצליחה לשלוט בעצמך בעבודה שלך, אבל אני עדיין מודאגת מכל ה'נגיעות פה ושם' שלך. איני מתכוונת לבייש אותך, אבל אולי שווה לך לשקול לעבור לעבודה אחרת שאין בה את הפיתויים האלה".

ההמלצה של סטויה בסופו של דבר היא לפתח את הפנטזיות שלה בצורה בטוחה ולמצוא דרכים לממש אותן לבדה. "הדמיון הוא כלי מדהים ואת יכולה להשתמש בו בשביל לבנות לעצמך איזה תרחיש שאת רוצה", כתבה. "את יכולה לאסוף תמונות שמגרות אותך ואם יש לך כישרון ציור, תוכלי להיעזר בו כדי להעשיר את התרחישים האלה. ייתכן שתוכלי למצוא פורומים עם אנשים שדומים לך – אם כי הייתי מקפידה לשמור על אנונימיות בכל מקרה. אני מקווה מאוד שתצליחי למצוא מישהו לדבר איתו על הפנטזיות שלך, גם אם זה בעילום שם. אם תפרקי את הקושי שלך, זה יעזור לך להתמודד איתו".