כולנו מעריצים שחקנים, זמרים ודוגמנים. אך יש כאלו שמוכנים ללכת רחוק עבור מושא ההערצה שלהם. מה זאת אומרת ללכת רחוק? לקנות שן בסכומי עתק - זה ללכת רחוק. אפילו אם היא של ג'ון לנון. הסיפורים שלפניכם מתארים כיצד כוכבים ומעריצים גלגלו לא מעט כספים עבור נזלת, שיערות וציפורניים.

סלבס מוכרים (צילום:  REX)
22 אלף שקלים | צילום: REX

סקרלט ג'והנסון: טישו עם נזלת

בשנת 2008 סקרלט ג'והנסון מכרה טישו מלא בנזלת שלה. השחקנית הופיעה בתכנית האירוח של ג'יי לנו. כאשר המנחה הושיט לה טישו, היא קינחה את אפה פעמיים, ואף הותירה סימן מהשפתון שלה. לאחר מכן הכניסה את הטישו המשומש לשקית, וחתמה. מעריץ קנה אותו ב-eBay תמורת כ-22 אלף שקלים. הכסף נתרם לצדקה.

סלבס מוכרים (צילום:  REX)
69,300 שקלים | צילום: REX

אלביס פרסלי: שיער

קבצת שיער של אלביס פרסלי, נגזר ונשמר כשהוא התגייס לצבא בשנת 1957. השיערות נמכרו ב-69,300 שקלים במכירה פומבית בשנת 2009.

סלבס מוכרים (צילום: nycprowler.com)
49 אלף שקלים | צילום: nycprowler.com

ליידי גאגא: ציפורניים

ליידי גאגא התהדרה בסט מרשים מאוד של ציפורני אקריליק בצבעי שחור וזהב כשהופיעה בדבלין בשנת 2013. במהלך ההופעה אחת מבין הציפורניים נפלה והאדם שמצא אותה הבין שהוא מחזיק באוצר. הוא מכר אותו בבית המכירות הפומביות בבוסטון ב-49 אלף שקלים.

סלבס מוכרים (צילום:  REX)
בקרוב המכירה הפומבית | צילום: REX

ווינסטון צ'רצ'יל: דם

בקבוקון קטן המכיל כמה טיפות דם של ווינסטון צ'רצ'יל צפוי להימכר עד 3,680 שקלים כשיועמד למכירה פומבית בחודש הבא. הדגימה, שנלקחה בשנת 1962, כאשר צ'רצ'יל היה בן 87, והתאושש מירך שבורה, תימכר ב-12 במרץ.

סלבס מוכרים (צילום: REX)
184 אלף שקלים | צילום: REX

מרילין מונרו: צילום רנטגן

ב-1954 אושפזה מרילין מונרו בבית חולים בפלורידה כדי לעבור ניתוח. רופא צעיר שעבד במחלקה לרדיולוגיה שמר שלושה צילומי רנטגן של החזה והאגן של הכוכבת. כאשר הוא לימד בבית הספר לרפואה, השתמש בהם כדי להראות לתלמידים. לאחר מכן הם עברו לבתו, שהכניסה אותם למכירה פומבית בשנת 2010 וקיבלה עבורם כמעט 184 אלף שקלים.

סלבס מוכרים (צילום: REX)
51,500 שקלים | צילום: REX

בריטני ספירס: מסטיק

בשנת 2004 ישבה בריטני ספירס לאכול במסעדה. את המסטיק שלעסה טחבה במפית. מלצר שעבד במקום החליט לעשות מזה כסף, לקח לכיסו את המסטיק שזרקה הזמרת ומכר אותו באינטרנט תמורת 51,500 שקלים.

סלבס מוכרים (צילום:  REX)
119,600 שקלים | צילום: REX

ג'ון לנון: שן

השן של ג'ון לנון - זה היה חלומו של מיכאל צוק, רופא שיניים קנדי. ג'ון נתן את השן למנהלת משק ביתו, דוט ג'רלט בשנות ה-60. "יש אנשים שחושבים שזה מגעיל, אחרים חושבים שזה מרתק", כך מיכאל שקנה את השן של החיפושית לשעבר במכירה פומבית בשנת 2011 בסכום של 119,600 שקלים.

(מקור)