המשטרה באוברלנד פארק, קנזס, סורקת את העיר אחר גבר מסתורי בחליפת אב"כ שמשוטט בלילות ומצלצל בדלתות של התושבים. הפרשה הגיעה עד לכלי התקשורת לאחר שתיעוד וידיאו מבעית של המעשה עלה לרשתות החברתיות – ושם, הוא הפך לוויראלי.

בקטעי הווידאו ניתן לראות כיצד הגבר המסתורי מצלצל בפעמוני דלתות בשכונות סאמרווד, פולו פילדס ומילס פארם. באחד הקליפים ניתן לראות אותו עם פנס ראש, תיק גב וכפפות. בכל פעם, הוא מצלצל בדלת בשעה מאוחרת ואז נמלט מן המקום.

"זה מצמרר כל כך", סיפר ג'ון לייסי, שוטר בתחנת המשטרה העירונית, בריאיון לכלי תקשורת מקומי. "איזו סיבה יש למישהו לשוטט בעיר בחליפת אב"כ?". תושבת אחת, שביקשה לא להזדהות, סיפרה כיצד היא גילתה שהגבר צלצל בפעמון ביתה בסביבות השעה חצות ביום שני. לטענתה, היא ראתה אותו במצלמות האבטחה של ביתה, אך לא ייחסה לכך כל חשיבות. רק בבוקר היא הבינה שמדובר בתופעה שמטרידה אנשים רבים.

"לא ממש חשבתי על זה, עד שקמתי למחרת בבוקר ובדקתי את הפייסבוק שלי", היא סיפרה. "ראיתי שכל מיני שכנים העלו סרטונים מביתם וחשבתי: 'טוב, זה באמת קצת מוזר'. בכולם זה היה אותו אדם תמהוני ומבהיל שביקר גם במרפסת הקדמית שלי".

תושבים נוספים באזור סיפרו שהם גילו סימני פריצה בביתם. חלקם התעוררו בבוקר וגילו שדלתות ביתם היו פתוחות, בזמן שאחרים אפילו העידו שחלונות בחצר האחורית שלהם נופצו בזדון. עד כה לא בוצעו מעצרים בקשר לאירוע והאדם המסתורי בחליפה עדיין נותר חופשי. השוטר לייסי התייחס לכך בהמשך דבריו וביקש מהתושבים שמזהים את המצלצל הסדרתי ליצור קשר עם המשטרה – ולהימנע מעימותים מיותרים.