אין תמונה
וואו, מה זה אנחנו רואים

תאומים זה דבר קצת מוזר, אבל כל עוד לכל אחד יש אישיות וחיים משל עצמו, אפשר איכשהו להתכחש לעובדה ששיבוט שלך מסתובב בעולם. אבל לא תאומות כמו אנה ולוסי דה-סינקה יפנו עורף אחת לשנייה, למעשה מבחינתן הן היו מעדיפות אפילו להיות תאומות סיאמיות בגלל החיבור החזק ביניהן. בחיבור חזק אנחנו מתכוונים שהן פשוט אובססיביות אחת לשנייה ובעצם חולקות חיים של בן אדם אחד. נשמע בריא ויציב נפשית.

אין תמונה
אותו בן זוג באותה מיטה

התאומות האוסטרליות בנות ה-30 יוצאות כבר 4 שנים עם אותו גבר, בחור בר מזל בשם בן ביירן, ממנו הן מתכוונות להרות באותו זמן, כדי "שהגוף שלנו יהיה זהה". הן אמנם לא מנסות להתעבר בינתיים, אבל כשזה יקרה זה "חייב להיות בדיוק באותו זמן". עד אז, הן הוציאו כבר מעל ל-250,000 דולרים על ניתוחים קוסמטיים כדי להיראות זהה לחלוטין, הכל מהשתלות סיליקון בחזה ובשאר איברים, ועד השיזוף המלאכותי.

אין תמונה
חייבות לשרוף את אותה כמות קלוריות

הן הופיעו בתוכנית אירוח אוסטרלית ושיתפו קצת מחייהן המשונים. "אם אנה הולכת מרחק מסוים, אני חייבת ללכת את אותו מרחק כדי לשרוף את אותה כמות הקלוריות", מספרת לוסי. "התזונה שלנו זהה. אותו מזון, אותה שתייה, אנחנו מודדות הכל. אותו גודל של חטיפי צ'יפס, אנחנו חייבות למדוד".

הן סיפרו שכשהן לא נמצאות אחת ליד השנייה, הן מרגישות כאילו הן לא קיימות. ובסופו של יום הן ישנות באותה מיטת קינג סייז יחד עם בן זוגן. "היו לנו בעבר בני זוג נפרדים, אבל הם לא היו מסוגלים להבין את הקרבה בינינו. בן מבין שאנחנו רוצות להיות ביחד כל הזמן". צודקות, תראו מה קרה למרי-קייט ואשלי כשהן החליטו לחיות חיים נפרדים.

(מקור)