ג'מה קוליי (צילום: הטוויטר של ג'מה קוליי)
ינק ונותר שזוף | צילום: הטוויטר של ג'מה קוליי

ג'מה קוליי העלתה לפייסבוק של אימהות תמונה בה חצי מהפנים של התינוק שלה הפכו כתומות - כי זה מה שקורה לתינוק שיונק מאמא שכמה שעות לפני כן עברה שיזוף מלאכותי. קוליי הבריטית חשבה (בצדק או לא) שזה משעשע, אבל היא ממש לא ציפתה לסערה האינטרנטית שהתמונה תעורר.

תוך כלום זמן התמונה שלה זכתה לכינוי הלא מחמיא "כשלון הורות אדיר" (באנגלית זה נשמע יותר טוב), הפכה לוויראלית, והיא התחילה לקבל מבול של הערות פוגעניות מגולשים שחושבים שמותר להם.

בבלוג שלה, Colley's Wobbles, התייחסה האם המתוסכלת ללינצ'טרנט שעברה, וגילתה חלק מההאשמות ("את תגרמי לבן שלך לחלות בסרטן"), הכינויים ("את אנוכית, והאמא הכי גרועה בעולם") והקללות שלא נחזור עליהן כאן. "אמרו לי שאני צריכה לדאוג לילדים שלי במקום לעצמי, ושאני באופן מודע מרעילה אותם בכימיקלים", סיפרה.

ג'מה קוליי (צילום: הטוויטר של ג'מה קוליי)
ג'מה קוליי ובנה. "מותר גם להורים לחיות קצת" | צילום: הטוויטר של ג'מה קוליי

קולי נפגעה עמוקות, אך מגנה על ההחלטה שלה להניק אחרי שהתיזה על עצמה שיזוף מלאכותי. היא טוענת שהורות זו משימה לא פשוטה ולכל הורה מגיע גם זמן איכות משלו. "אני לא חושבת שאני כזאת גרועה. לפעמים אני שוכחת דברים, מתעצבנת, נותנת לילד הגדול שלי יותר מדי ממתקים. אבל אני לא חושבת שאני האמא הכי גרועה בעולם. לא ידעתי שאני צריכה להיות מחוברת אליהם בחבל הטבור עד שיהיו בני 18. אני אוהבת לבלות איתם, אבל לפעמים אני צריכה הפסקה". ולשונאים שלה היא הוסיפה - "אתם לא שווים את הזמן שלי. גט א לייף". 

לאחר שהסערה חלפה ג'מה העלתה תמונה נוספת עם התינוק, הפעם כשהוא לא כתום בגללך השיזוף. "רציתי להודות לכל מי שתמך בי, ולכל האנשים ששיתפו בעקבות הסיפור שלי את "הפדיחות הנוראיות" שלהם. אני שמחה שהצלחתי לגרום לכם לצחוק, זה כל מה שרציתי לעשות".

ג'מה קוליי (צילום: הטוויטר של ג'מה קוליי)
התינוק במצב טבעי יותר | צילום: הטוויטר של ג'מה קוליי

(מקור)