הלו, שלום, מדברים האנושות, הלכנו לאיבוד. בחודש שעבר, מסתבר, אמן בשם אהרון צ'רוונק נסע ללאס וגאס, שם התחתן בטקס קטן ומרגש עם בחירת ליבו – הסמאטרפון שלו. "אנחנו מחפשים בו נחמה, מישהו שירגיע אותנו, שירדים אותנו, שישחרר את הראש שלנו ממחשבות, ובשבילו זה כל מה שאני מחפש במערכת יחסים", סיפר צ'רנווק. "באופן מסוים, הסמארטפון שלי הוא המערכת היחסים הארוכה שהייתה לי. בגלל זה החלטתי להתחתן איתו".

על פי מחקר שערכה ענקית האבטחה קספרסקי, נמצא שכרבע מאוכלוסיית המחקר דירגה את מכשירי הטלפון שלה כשווים ערך ואפילו יותר מהוריהם. לשם שיוכל להתחתן באמת עם הסמארטפון שלו, הוא הגיע ל"כנסייה הקטנה של לאס וגאס", שהיו ממש בסדר עם כוונותיו ואפילו התלהבו מהן.

חתונה ביזארית (צילום: יוטיוב)
קול חתן וקול רינגטון של הכלה | צילום: יוטיוב

"אני לא מתחמק מהשאלות הקשות שעולות מהיחסים האלו, ואני מנסה לחקור אותן לעומק ככל הניתן", אמר החתן הנרגש. ב-20 למאי 2016, נסעו אהרון וסמאטרפונו, בלבוש חגיגי אל הכנסייה בקדילק סגולה. הטקס היה קטן ואינטימי, אך מאוד מרגש, וקולו של החתן רעד בנאומו וכשענד לכלתו הטרייה טבעת.

חתונה ביזארית (צילום: יוטיוב)
סירי איי לאב יו | צילום: יוטיוב

"זה עדיין לא חוקי להתחתן עם סמארטפון, אבל אני מקווה שהצעד הסימבולי הזה יראה עד כמה הטלפונים שלנו הפכו ליקרי ערך בחיינו היומיומיים, ויגרום לאחרים גם לחקור את עצמם ואת מערכות היחסים שלהם", אמר. עד שהשדרוג יפריד ביניהם.