המותניים (צילום: Barcroft)
היקף של 45 סנטימטרים | צילום: Barcroft

אישה מנסה לשבור את שיא העולם ולהיות בעלת המותניים הצרים ביותר שנראו אי פעם. היא עושה זאת באמצעות מחוכים עשויי פלדה אותם היא לובשת במשך שעות ארוכות ובכך מסכנת את בריאותה.

רומייני סמית בת ה-20 מאסקס, אנגליה, מחצה את ריאותיה ואיבריה הפנימיים עבור הגזרה המושלמת בעיניה.היא הצליחה לכווץ את מותניה להיקף שאורכו 45 סנטימטרים, אך כדי לשבור את השיא תאלץ לצמצם את היקפיה עוד יותר, לאורך של 38 סנטימטרים.

בשנה וחצי האחרונות, רומייני הצרה את מותניה על ידי שימוש בטכניקה של קים קרדשיאן, המכונה "אימון מותניים". בנוסף, היא לובשת את אחד מ-7 המחוכים שלה, שעשויים פלדה, עור ולטקס, עד ל-6 שעות, 4 פעמים בשבוע, אבל מקווה ללבוש אותם יותר, למרות שלפעמים הכאב גובר על השאיפות.

המותניים (צילום: Barcroft)
מחוכים מפלדה | צילום: Barcroft

רומייני סופגת השראה מנערות פינ-אפ של שנות ה-40 וה-50, ומטרתה לשחזר את ה"קלאסה" שבגזרת שעון החול. "בימים ההם כולם לבשו את זה (מחוכים), לנשים בימינו אין את הגזרה הזו יותר", היא מסבירה. אבל היא מודה כי הגזרה הצרה לא באה בקלות. "זה כמו סוג של כאב בטן", אומרת רומייני, "אבל את מתגברת עליו, כי קיבלת החלטה ללבוש מחוך כך שאת הולכת עם זה עד הסוף".

המותניים (צילום: Barcroft)
בדרכה לשבור שיא | צילום: Barcroft

דרכה של רומייני אל מותניים צרים יותר פודעת בבריאותה והיא ללא ספק מודעת לכך. "לבישת מחוך כל הזמן נוטה לפגוע בצלעות", היא מונה את רשימת הצרות שעלולות לקרות לה, "לשבור את הצלעות, לגרום לחבורות או לפגוע בריאות". אך למזלה של רומייני משפחתה תומכת בה, "אני מאוד גאה בה", אמרה אמה סוזנה בת ה-45, "זה איפשר לה לצאת מהקליפה שלה".

הביקורת ברשת לא נחסכה מרומייני, "כמה אנשים אמרו לי 'זה מגעיל, זה לא טבעי'. מישהו אפילו אמר שאני בטח מרעיבה את עצמי". אך היא נשארת חזקה מול הביקורת, "זה הגוף שלי ולא אכפת לי מה אחרים אומרים".

המותניים (צילום: Barcroft)
תוצאה של "אימון מותניים" | צילום: Barcroft

(מקור)