זה לא נדיר שהורים מקסיקנים בוחרים להעניק לילד שלהם שם ייחודי, ארוך, מסורבל או ראוותני, אבל במקרה הבא, השם שהורים במקסיקו בחרו לילד שלהם, הוא אחד מהמשונים ביותר - אפס אפס שלוש. 

הכל התחיל כאשר פיצריה מפורסמת בעיר מרידה שבמקסיקו הודיעה על תחרות של שמות מוזרים שבה המנצח יקבל הטבות במסעדה. בין המועמדים הסופיים היו שמות כמו ניוואה, בטסיבאדי, וורסינגטוריז ועוד, אבל השם המנצח, בלי שום של ספק, היה ״אפס אפס שלוש״, או בספרדית - ״סרו סר טרס״. ה״פרס״ שלו אמנם היה קצת מאכזב – שתי פיצות פפרוני בצורת שמו תמורת כ-9 שקלים בלבד – אבל הפרסום לו זכה היליד היה ההטבה האמיתית.

בתחילה אנשים חשבו שמדובר בבדיחה או חשבו שהוא שינה את שמו במיוחד לתחרות, אבל הצעיר נחשף וטען כי זה השם שניתן לו כשהיה תינוק. אפס היה הילד השלישי במשפחה (מתוך ארבעה), ושמו המלא הוא סרו סרו טאס מילר סנטוס צ׳אבל, כפי שגילה כשהגיע לגיל 15. עד אז חברים ובני משפחה פשוט קראו לו בכינוי ״במבינו״, אבל לאחר שהות קצרה בארה״ב חזרה המשפחה למקסיקו והחליטה לחשוף בפני אפס את שמו המלא. כשהוא שאל מהם ראשי התיבות של סרו הם ענו שזה לא קיצור או ראשי תיבות של כלום אלא פשוט שמו, והוא היה המום בדחוק כמוכם.

לאחר שנרגע, גילה שהמצב היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. למעשה, הוריו ניסו לרשום את שמו כ-003 בתור ספרות כשנולד בבית החולים, אך בקשתם נדחתה כי לא היה ניתן להשתמש בספרות, כך שהם שינו את השם לתיאור הספרות במילים. ״הרגשתי קצת שאנשים מציקים לי בבית ספר בגלל השם, אבל עם הזמן למדתי שזה חלק מהזהות שלי״, הוא אומר, ״וזה העניק לי הרבה אנקדוטות וחברים טובים, כך שאני לא מתבייש לומר שזה השם שלי״.