הגולשים ברשת לא מצליחים להירגע מהגבות האבסורדיות של בלוגרית אופנה מרוסיה. הסערה התחוללה לאחר שאנשים גילו את הטרנד ההזוי של אנג'ליקה פרוטודיאקונובה, בת ה-21, אשר נוהגת לעבות את הגבות שלה מעבר לכל פרופורציה. כמה מעבר? או:

A post shared by Упоротые фрики... (@friki1111) on

הבלוגרית הרוסייה סיפרה לכלי תקשורת מקומי כי היא רצתה לעצב הגבות שלה בהשראת אחת הדמויות מן המשחק הפופולארי Angry Birds. על כן, היא צבעה את הגבות שלה כך שהן מכסות כמעט את כל המצח שלה והעלתה תמונה שלה לרשת – שמהר מאוד הפכה לוויראלית.

A post shared by ReBEl_FloWer (@rebele_flower) on

מאז שהיא העלתה את התמונה לאינסנטגרם, הפופולאריות שלה בשיא של כל הזמנים – עם למעלה מ-92 אלף עוקבים ברשת החברתית. פרוטודיאקונובה מודה כי היא הייתה מובכת מאוד מהתמונה הראשונה של הגבות שלה, אבל עם הזמן היא החליטה לנצל את הפופולארית ולקדם את עצמה ברשת.

הטרנד באינסטגרם הפך לפופולארי כל כך, שהיא אפילו הצליחה לעורר עניין בקרב אחת מאושיות הרשת הגדולות ברוסיה כיום - לאחרונה, פרוטודיאקונובה נראתה ביחד עם קיריל טרשין, החייל לשעבר שנוהג להזריק שמן סינטול לשרירי הזרוע שלו.

A post shared by �� Новости шоу бизнеса �� (@showbizrus) on

לא ברור מה הייתה מטרת המפגש בין שני הבלוגרים, אבל אם אתם שואלים אותנו – הם כנראה רבו על מי מוזר יותר (ועם כל הכבוד לגבות שלה, כנראה שטרשין ניצח).