אחרי שאשתו מזה 34 שנה, השחקנית הבריטית מארי טאם, הפסידה בקרב הממושך שניהלה נגד מחלת הסרטן, מרקוס רינגרוז הלונדוני (אנגליה) היה שבור לרסיסים. שבועיים מאוחר יותר, ספד לה מרקוס במשך עשרים דקות מרגשות וכמה שעות בלבד לאחר שנשא את ההספד, הלך מרקוס לעולמו בדירתם המשותפת כתוצאה מלב שבור.

הספיד את אשתו ומת באותו היום (צילום: dailymail.co.uk)
צילום: dailymail.co.uk

רינגרוז בן ה-59 מת בשל תסמונת המוות הפתאומי (Sudden Adult Death Syndrome), שגורמת להפרעה קשה בקצב הלב ועלולה לפגוע בכל גיל. בבריטניה גובה התסמונת כ-500 קורבנות מדי שנה, והסיבה העיקרית להופעתה היא, ככל הנראה, לחץ נפשי רב. רק נציין שהבחור, לפחות לפי הדיווחים, היה בכושר מעולה לגילו.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

מארי טאם שיחקה בשנות השבעים את רומאנה, העוזרת של ד"ר הו (Doctor Who) בסדרה הבריטית המפורסמת, בגרסה משנת 1978 (לצידו של טום בייקר). היא קרסה בקיץ האחרון אחרי מאבק של 18 חודשים בסרטן ונפטרה בגיל 62. אחיו הגדול של מרקוס, רודני, סיפר שהבעל שנותר מאחור חשב לצאת לטייל כדי להתמודד עם האבל הכבד ושכולם הופתעו ממותו.

הספיד את אשתו ומת באותו היום
כוכבת ד"ר הו

"אחי היה הרוס וזה היה ניכר בהספד. הוא שאל את הקהל שאלות נוקבות על החיים ועל המוות ולא הבין למה אנחנו חייבים לעבור סבל כזה לפני שמתים. זה היה מאד מרגש", סיפר רודני רינגרוז בן ה-62. "הייתי המום. המילים האחרונות שאמרתי למרקוס, על מדרגות הכנסייה, היו כמה שאני גאה בו ושאני בטוח שגם אבא וסבא היו גאים בו אם הם היו יכולים להיות פה".

מרקוס שבור הלב נמצא מת יום לאחר הלוויה בסלון אותו חלקו השניים בעשורים האחרונים. הוא נראה לאחרונה בשעה 23:30, בערב שלפני, כשבירך את האורחים בביתו לילה טוב. חוקר מקרי המוות אישר שהוא לא צרך אלכוהול או סמים כלשהם, ושמרקוס נפטר בשל כשל מערכתי בלב.

הספיד את אשתו ומת באותו היום

(מקור)