מעולם לא אהבנו את ההיסחפויות של הרשת אחרי אתגרים הזויים שיכולים לפעמים לסכן אפילו חיים, אבל זה באמת סוג חדש של בלתי נסבל.

אתגר שצמח ברוסיה בשם fallingstars challenge גרם למיליונים ברחבי המדינה ליפול לרצפה בצורה הכי דרמטית ומוגזמת שאפשר - מה שכמובן גם גרב לפציעות רבות. בסין, כמו תמיד, זיהו את הפוטנציאל ועשירי המדינה החליטו לשדרג את האתגר ולהתאים אותו לאווירה שלהם - פול, ועל הדרך תראה עד כמה אתה עשיר.

View this post on Instagram

A post shared by INfleur (@infleurmagazine) on

הרעיון הוא להצטלם בציבור כשאתה משתטח על הרצפה וסביבך כל התכולה שבדרך כלל מאפיינת את היום יום שלך, כדי להתרברב במידת העושר שלך. כשהעשירים התחילו עם זה לפני מספר ימים, היה אפשר לראות תיקי יוקרה, שעונים, נעלי מעצבים ואפילו שטרות מפוזרים על הכביש, אבל עכשיו כבר כולם הצטרפו לאתגר ואפילו אנשי מעמד הביניים מציגים סביבם ברגים, ספרים, מכשירי כושר, מצלמות וכל דבר שמאפיין את היום יום ה"ממוצע" שלהם.

View this post on Instagram

A post shared by PerezHilton.com (@perezhilton) on


בסרטון הבא אתם יכולים לראות איך זה נראה מאחורי הקלעים, כשאינסטגרמית עשירה ומשקיענית שכרה את שורותיו של צלם מקצועי:

View this post on Instagram

A post shared by East Macon Rell (@downsouth_rell) on

לפי הדיווחים, הרשויות בסין ממש מתקשות להתמודד עם האתגר המטופש הזה, שגורם לרבים מהגולשים ברשת לסכן את עצמם ואחרים עם צילומים על כבישים פתוחים. רבים אפילו שוכרים צלמים מקצועיים בשביל זה בדיוק כמו האישה מהסרטון, ואחת מהן כבר חטפה דו"ח וקנס כבד בניסיון להילחם בתופעה.