קריסטי ולייל (צילום: dailymail.co.uk)
"נועדנו להיות ביחד". קריסטי ולייל | צילום: dailymail.co.uk

אבא של קריסטי ואבא של לייל הם אחים, אך הדבר לא הפריע להם לפתח מערכת יחסית רומנטית, ויותר מאוחר להתחתן ולהביא שלושה ילדים לעולם.

הם גדלו במדינות שונות ופגשו זה את זה לראשונה כשהיו בני 9, וככל שגדלו הבינו שהם מתאהבים זה בזה, אך היו חייבים לשמור על מערכת היחסים שלהם בסוד. הזוג, שניהם מפרת', אוסטרליה, ידעו היטב שברגע שיחשפו את סיפור אהבתם הם צפויים לקבל ביקורת נוקבת מצד המשפחה, החברים, הסביבה והתקשורת. היום, כשהם מגדלים שלושה ילדים ומנהלים חיים נורמטיביים לחלוטין, אין להם בעיה להיחשף ולספר את סיפורם.

"אנחנו שמחים. עצם העובדה שאנחנו ביחד לא פוגע באף אחד, הילדים שלנו בסדר גמור ובריאים. נועדנו להיות ביחד", אמרה קריסטי (29) לדיילי מייל האוסטרלי. "אנשים יכולים לחשוב מה שהם רוצים אבל לא אכפת לי".

ואכן, לא מעט אנשים לא חוסכים מהם את תחושותיהם. "התגובה הכי קשה שקיבלתי בינתיים היא שלילדים שלי יהיו שני ראשים, ושכדאי לנו להסתלק ולעבור לטזמניה. שבוע שעבר היה לי עימות עם אישה בבית הספר של הילדים. היא אמרה לי שצריך לירות בי ושצריך לקחת ממני את הילדים. אם כל מה שהיו אומרים היה מפריע לנו, לא היינו ביחד. העובדה הפשוטה היא שבלי לייל, אני לא אדם שלם. אני אוהבת אותו ולא אפסיק לאהוב אותו".

קריסטי ולייל (צילום: dailymail.co.uk)
קריסטי ולייל כאשר היו ילדים. נפגשו לראשונה בגיל 9 ומאז חיפשו זה את חברתה של זו | צילום: dailymail.co.uk
קריסטי ולייל (צילום: dailymail.co.uk)
יחד עם הילדים. "הם בסדר גמור" | צילום: dailymail.co.uk

קריסטי מספרת שכאשר ראתה את לייל לראשונה, היא חשבה שהוא חמוד והתאהבה בו. הם היו מנהלים מערכת יחסים וירטואלית בהתחלה, והדילמה האם לקחת את זה הלאה בערה בה מאז ומתמיד. כשהייתה בת 17 דודה שלה נפטרה ולייל הגיעה לביקור של שבוע בפרת'. לאחר כמה ימים, כשישבו יחד לראות טלוויזיה בחדרה של קריסטי, הם הבינו שהם לא יכולים להתגבר על הרגשות שלהם זה לזו והתנשקו לראשונה, בזמן ששאר המשפחה נמצאת בבית. "אני הבת היחידה עם שלושה אחים אז הם תמיד מאוד גוננו עליי. אבל כמובן שהם חשבו שאין בעיה עם זה שלייל יושב אצלי בחדר, בגלל שאנחנו בני דודים", כך קריסטי.

לאחר אותו שבוע הם נפרדו והמשיכו בחייהם, וקריסטי אפילו פגשה גבר איתו הביאה ילדה לעולם. אך לאחר שנפרדה ממנו לייל היה הגבר הנכון במקום הנכון, והם הבינו שהם רוצים להיות יחד לנצח. היא מספרת שאמה חשה שמשהו לא בסדר ואפילו הציגה בפניהם מסמכים שמסבירים למה הקשר ביניהם לא חוקי, ומחקרים שמסבירים מה יכול לקרות לילדים שלהם.

"באותו יום לייל קנה לי טבעת והתארסנו", מספרת קריסטי, ומודה שעבר עליהם תהליך ארוך ולא פשוט בו היו צריכים להסביר לבני המשפחה שהם מאוהבים ומתחתנים. את אביה של קריסטי הם לא הצליחו לשכנע עד היום - הוא מתייחס לקשר שלהם כ"מגעיל" ולא מוכן לדבר איתם. "איבדנו אותו, וכמה חברים בעקבות העניין הזה, אבל אנחנו לא מתחבאים יותר".

>> ארה"ב: בת 18 חושפת את הקשר הרומנטי עם אביה