תאילנד: גבר בשנות ה-20 לחייו נעצר במרכז המדינה לאחר שהתברר כי גנב במשך שנתיים פריטי הנעלה מתושבי השכונה שלו. ת'ירפט קלאיה, בן 24 מנונתאבורי, נעצר ביום ראשון האחרון לאחר שנמצאו בביתו 126 זוגות כפכפים של שכניו. מאוחר יותר, הוא הודה במהלך החקירה כי המניע למעשה היה הפטיש המיני הביזארי שלו.

קלאיה סיפר במהלך חקירתו כי נהג לגנוב כפכפים מרופטים על מנת לאונן באמצעותם. הצעיר תיאר לחוקרים כיצד נהג להתהלך עם הכפכפים בביתו במשך שעות ארוכות כי זה גירה אותו. לאחר מכן, הוא היה מתחבק עם הכפכפים ומנשק אותם, לפני שהשתמש בהם בשביל לענג את עצמו.

שוטרים מקומיים עצרו את החשוד בעקבות תלונות מתושבי האזור על גנב כפכפים אלמוני. חוקרים זיהו את קלאיה אחרי שתושב מקומי הצליח לתעד במצלמת וידיאו את רגע הגנבה שהתחולל מחוץ לביתו.

כוחות המשטרה הציגו בפני כלי התקשורת התאילנדיים את השלל שנמצא בביתו של החשוד, אשר כלל בין היתר כפכפים של גברים, נשים ואפילו של ילדים. מאוחר יותר, דווח כי החשוד הודה בגניבה והפרת הנחיות הסגר שהוטלו בעקבות התפרצות נגיף הקורונה.

אקפופּ פרסיטוואטנצ'י, קצין משטרה בדרגת אל"ם, התייחס למעצר היוצא דופן ואמר כי זו לא הפעם הראשונה שהחשוד ביצע עברה מן הסוג הזה. "אחרי המעצר של החשוד, גילינו שהוא נעצר לפני שנה בעוון גניבה של כפכפים משומשים", סיפר קצין המשטרה. "הוא הודה במעשים המיוחסים לו ויישאר במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו".