שיניים יקרות (צילום: Asia Press)
יותר מחצי מליון שקלים עבור התותבות המוזהבות | צילום: Asia Press

רוב האנשים שואפים לשיניים ישרות ולבנות, כנראה שכשאתה מאוד עשיר, אתה שואף לשיניים מוזהבות ונוצצות. רופא שיניים בדובאי יצר את השיניים התותבות היקרות ביותר בעולם בשווי מדהים של 152,700 דולר, שהם כ-525,000 שקלים. עם עשרה גרם של זהב 24 קראט ו-160 יהלומים נוצצים משובצים. השיניים הללו בהחלט אמורות לספק את מי שרצה חיוך נוצץ. יוצרי התותבות, מרפאת השיניים ליברטי, אף רכשו תעודת אותנטיות ובהירות ממכון היהלומים העולמי בבלגיה.

לצערו של הרוכש, לא יתאפשר לו להשוויץ בחיוך היקר בארוחת הערב. השיניים הן אביזר אופנתי בלבד, כך שאי אפשר לאכול איתן. זה בלי קשר לעובדה שללכלך אותן ברוטב עגבניות יכול להיות קצת מבאס.

שיניים יקרות (צילום: Asia Press)
חבל ללכלך את השיניים היקרות ברוטב עגבניות | צילום: Asia Press

ד"ר מאג'ד נאג'י, אמר כי הוא עיצב את השיניים כדי לנסות ולגייס כסף למטרות צדקה, ולתרום את הרווחים למרכז לילדים אוטיסטים בדובאי, "נתרום נתח גדול מהרווחים ממכירת התותבות לצדקה לילדים", כך ד"ר מאג'ד.

השיניים צברו פופולריות בקרב עשירי איחוד האמירויות הערביות. אישה אחת ממשפחת המלוכה יש הזמינה מד"ר מאג'ד סט נוצץ לעצמה, הוא כבר שוקד על עוד סט תותבות  עבור לקוח קטארי אחר, והוא מקווה לקבל יותר הזמנות מכל רחבי העולם. מה איתכם, הייתם רוכשים שיניים שעולות יותר מחצי מליון שקלים?

 (מקור)