חודש שלם חלף מאז הופעתו הפתאומית של קים ג'ונג און ומנהיג צפון קוריאה האכזרי חזר לדכא את עמו – וספציפית את הדחף המיני של בני הנוער. הדיקטטור בן ה-36 הודיע כי בכוונתו להעניש נערים ונערות אשר ייתפסו מקיימים מעשים "בלתי מוסריים" בין גבולות המדינה, הכוללים בין היתר קיום יחסי מין וצפייה בתוכן פורנוגרפי.

"לאחרונה דווח יותר-ויותר על כך שבני הנוער עוסקים בפעילות מינית סוטה ובלתי מוסרית", דווח בסוכנות הידיעות Radio Free Asia, "כתוצאה מכך, מפלגת הפועלים הקוריאנית הורתה על שורה של צעדים שנועדו לעצור את התופעה הזאת".

 

פורנו אסור
מאז שהתחילו לאיים בעונשים כבדים, הסטודנטים רועדים מרוב פחד" | צילום: Andrey_Popov, shutterstock

הרודן הצפון קוריאני הורה בין היתר על שימוש באפליקציות ריגול שמטרתן לדווח לרשויות על כל האתרים שבני הנוער גולשים בהם ולשלוח ליחידות סייבר במשטרה צילומי מסך אקראיים מאותם אתרים. מעבר לזה, הדיקטטור איים גם כי אם תושבי המדינה לא יהיו פעילים בניסיון למגר את העלייה בדחף המיני של בני הנוער, אז גם המורים וההורים שלהם יישאו באחריות על מעשיהם וייענשו (רוצים לקרוא עוד כמה דברים הזויים על קים ג'ונג און? לחצו כאן).

גורם המעורה בכל המתחולל במדינה סיפר כי מאז פרסום ההודעה, תלמידי התיכון מבוהלים לחלוטין. "מאז שהתחילו לאיים בעונשים כבדים, הסטודנטים רועדים מרוב פחד", אמר גורם אלמוני. "הפעילות המינית הבלתי מוסרית של בני הנוער, אשר מושפעת מאורח החיים הקפיטליסטי, הפכה לבעיה במדינה והממשל רואה את האקטים האלה כבגידה לכל דבר. מבחינתם, מדובר באיום ממשי על התרבות שלנו".

 

קים ג'ונג און
הרודן הצפון קוריאני הורה בין היתר על שימוש באפליקציות ריגול | צילום: none, instagram

רבים גורסים כי העלייה בפעילות המינית בקרב בני הנוער בצפון קוריאה נובעת ממגוון סיבות. סברה אחת גורסת כי בני נוער מקיימים יותר יחסי מין בגלל הפסקת פעילות בתי הספר בעקבות התפרצות נגיף הקורונה במדינה (למרות טענות הממשל כי הווירוס לא הגיע לצפון קוריאה). ישנה סברה נוספת כי העלייה בפעילות המינית נובעת באופן טבעי מהקדמה הטכנולוגית והיכולת של תלמידים להשיג ידע מיני בצורה קלה יותר מאשר בעבר.