אין תמונה
נו? הצלחתם?

בעולם של היום תמיד מחפשים את זה ששר הכי טוב, שכותב את הסטטוסים הכי מצחיקים, שמצטיין בספורט ושיודע להכין קאפקייקס מטורפים. אבל עם כל הכבוד לעולם הכשרונות הבנאלי הזה, ממש מתחת לאף שלנו יש אנשים כשרוניים לא פחות שיכולים לעשות את הבלתי ייאמן והממש מוזר. הנה כמה מאותם הישגים מרשימים שרק מעטים יכולים להתגאות בהם:

משחקי לשון

המומחים שבינינו, שיכולים לשחק עם הלשון שלהם, יודעים מקסימום להפוך אותה מצד לצד או לעשות צורת תלתן. הבחורה הבאה לקחה את זה שני צעדים קדימה כשהיא מדגימה איך היא יכולה לעשות עם הלשון גלים. כן, גלים. הכיף הזה מתחיל אחרי 50 שניות של צפייה, כשעוד קודם היא מדגימה כל מיני תרגילים "בסיסיים". נשיקה צרפתית מעולם לא נראתה מאתגרת יותר.

ליקוק מרפק

כמעט כולנו קיבלנו בעבר מיילים שונים עם כל מיני עובדות מוזרות על גוף האדם ותמיד אחד הסעיפים התייחס לזה שאנחנו לא יכולים ללקק את המרפק (מעניין מי הראשון שחשב לעצמו שבא לו לנסות את זה). ובכן, שימו לב לנערה הזאת שדווקא הצליחה ללקק את המרפק שלה בלי שום בעיה ואפילו לא נראית מטומטמת תוך כדי שהיא עושה את זה. ללא ספק אחת להתחתן איתה.

אגרוף בפה

הכותרת הזאת קצת נשמעת כמו תמרור אזהרה לעובדים סוציאליים, אבל מסתבר שמדובר בתחביב מוזר בו מככבות בעיקר נשים. הרשת מוצפת בסרטונים בהם נשים מנסות להכניס אגרוף שלם לתוך הפה, ללא שום סיבה הגיונית נראית לעין. כן, שוב אלה הנשים שמנסות (ומצליחות!) לעשות את הדברים הכי מוזרים בעולם וגם מתגאות בזה. אבל בניגוד לשתי הכשרוניות מהסעיפים הקודמים, מהאקט הזה אפשר באמת לעשות כסף והרבה. תשאלו את ג'נה ג'יימסון.

גליטינג

אין תמונה
כישרון ייחודי

המושג התמים הזה מתאר פעולה די דוחה, אך עם זאת בהחלט מרשימה. גליטינג הוא היכולת לירוק למרחק על ידי דחיסת הרוק עם הלשון כשהלסתות נעולות. שימו לב: לפני שאתם מנסים לעשות את זה בעצמכם, תתרחקו מהמחשב, מהסמארטפונים ומאנשים שאתם אוהבים. כי זה הרבה יותר מסובך ממה שנדמה (כן, ניסיתי).

נענוע אוזניים

לדעתי מדובר ביכולת מעצבנת. זה מוזר, זה מכוער, זה קריפי לגמרי וזה מזכיר את הדוד ההוא שנמצא בכל משפחה, שחושב שגם כשאתה בן 30 הוא יכול להצחיק אותך עם התרגיל המטופש הזה. מצד שני, מודה שקצת מתסכל אותי שאני לא חלק מאותם אחוזים בודדים שיכולים לעשות את זה. בכל זאת, צריך לשעשע איכשהו את האחיין הקטן שלי.

עמידת ידיים על האצבעות

סי קסינגסונג בן ה-19, הוא אחד מתוך שני אנשים בעולם בסך הכל (עד כמה שידוע), שיכולים לעשות עמידת ידיים על האצבעות. אצבע אחת מכל יד, אם לדייק. כמובן שהסכנה העיקרית היא שהאצבעות שלו ישברו תחת הלחץ העצום של משקל גופו. כדי להמנע מזה ולהתרכז במשימה, קסינגסונג נכנס למדיטציית זן עמוקה. שזה נשמע כמו חארטה רצינית, אבל עובדה שזה עובד לו.

להתעטש עם עיניים פקוחות

בניגוד למה שאמרו לנו כל השנים האלה, דווקא יש אנשים שמסוגלים להתעטש ולהשאיר את העיניים שלהם פקוחות תוך כדי הפעולה, מבלי שיגרם להם איזשהו נזק תמידי – למרות שבינינו, הם קצת מרמים. אם תהיתם איך הכישרון הזה יכול לשמש לטובה את האנשים שבורכו בו – אתם לא לבד. הדבר היחיד שהצלחתי לחשוב עליו הוא שאפשר להתעטש תוך כדי נהיגה מבלי להסיר את העיניים מהכביש. גם זה משהו.

לגעת באושר

אין תמונה
אם אין אני לי מי לי

מי שעושה את זה כנראה לא יודה בזה, אבל המציאות היא שעל כל 1000 גברים, 2-3 מתוכם הם מספיק גמישים כדי להגיע עם הראש למפשעה. החוקר שבחן את העניין הזה, אלפרד קינסי, אומר שהגברים האלה מסוגלים לבצע לעצמם מין אוראלי. שזה קצת מוזר, אבל לפחות חוסך הרבה עבודה קשה של הבת זוג, אז אני בעד.

להזיז את הגבות

פעולת הרמה של גבה אחת היא מיומנות שניתן לרכוש. קצת עבודה קלה ואימון של השריר יצליחו לשפר את היכולת הזו. זאת לעומת יכולות שאין להם שום קשר לעבודה על השריר כמו היכולת לגעת עם הלשון באף או בסנטר, שתלויה לחלוטין באורך הטבעי של הלשון. עם זאת, משימה הרבה יותר קשה היא לשלוט באופן טוטאלי בשרירי הגבות ולהזיז אותן במהירות, בקצב מסוים ולכיוונים שונים. הנה שרה אלן, הבחורה שעושה את זה הכי טוב מכולם (ואולי בגלל שהיא היחידה שעושה את זה).

אם גם אתם ניסיתם לעשות את הדברים האלה תוך כדי קריאה (ובטוח ניסיתם), אתם מוזמנים לשתף אותנו בהצלחות שלכם. אלא אם כן אתם מאלה שמספיק גמישים להגיע למפשעה, במקרה הזה תשמרו את ההצלחה לעצמכם.