"אם 2020 הייתה שנה יוצאת דופן, אז השנה שאחריה תהיה שקטה יותר – אבל השקט יתחיל רק במחצית השנייה שלה": האסטרולוג הרוסי אלכסנדר זראב חשף לאחרונה את התחזית שלו לקראת השנה הבאה על פי מפת הכוכבים, ובואו נאמר שהיא הייתה יכולה להיות מעט יותר סימפטית.

בשיחה שהוא ערך עם סוכנות הידיעות Life, זראב סבר שאמנם 2021 תהיה טובה יותר מאשר השנה הנוכחית – אבל גם היא תהיה רצופה באסונות שונים בגלל תהליכים שונים במערכת השמש שלנו.

"בשבועות הקרובים תתחולל ההשקה הנדירה בין צדק ושבתאי, אשר תוביל לחצי שנה קשה במיוחד", סיפר האסטרולוג. "משמעות הדבר היא שיתחוללו המון מאורעות בלתי צפויים, לפחות עד חודש יוני. השיא יהיה בליקוי הירח הראשון לשנת 2021".

View this post on Instagram

A post shared by University of Exeter News (@uniofexeternews)

חובבי אסטרונומיה ודאי יודעים שבשנת 2021 עתידים להיות שני ליקויי ירח (הראשון בחודש מאי והשני בנובמבר) ושני ליקויי חמה (הראשון ביוני והשני בדצמבר). לטענתו של זראב, תחילת השנה הבאה תהיה רצופה בקונפליקטים אישיים ואנרגיה שלילית עבור כולם – ובמיוחד בתקופות ליקוי הירח.

"בזמן ליקוי הירח של חודש מאי עתיד להיות פרץ של אנרגיה הרסנית שתגרום לאנשים להרגיש כאילו כל עולמם התהפך", הסביר האסטרולוג. "עצה שלי, תתנהגו יפה לכל האנשים האהובים עליכם ותשתדלו לשלוט בעצמכם באותה עת. במיוחד בסביבות התאריך של ליקוי הירח הראשון, שעתיד להתחולל ב-26 במאי".

ב-10 ביוני, כמה שבועות אחרי ליקוי הירח, עתיד להתחולל ליקוי החמה הראשון של שנת 2021. לטענתו, המאורע צפוי לנטרל את כל ההשפעות השליליות של ליקוי הירח ומאותו רגע, השנה תהיה הרבה יותר ידידותית לכולם.

View this post on Instagram

A post shared by León Sandberg (@astrotrivia)

זראב מסכם כי 2021 תיחתם בליקוי חמה נוסף שעתיד להתחולל ב-4 בדצמבר, אך גם בפרץ נוסף של אנרגיה רעה בגלל ליקוי הירח שיתחולל ב-19 בנובמבר. "ליקוי הירח בנובמבר, כמו זה שמקדים אותו, יסמל את שיא הכאוס של אותה תקופה שצפוי לקרות בין ה-5 ל-15 בנובמבר", הוסיף. "באותו זמן דיכאונות יהיו שכיחים מאוד ואפילו עליה בתחלואה. אולי אפילו יהיה גל נוסף של נגיף הקורונה. מעבר לזה, אני צופה שיהיו אסונות מעשה ידי אדם, כמו תאונות קטלניות, שריפות וקטסטרופות אחרות". בקיצור, תרשמו ביומנים ותחזיקו חזק.