זוג מתנשק (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מצאו אהבה על הספסל? (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

מי שחיפש במשך שנים ועדיין לא הצליח למצוא זוגיות, מוזמן לעשות קפיצה קטנה לכפר סבא. 

חדש בעיר: ספסל ההיכרויות. כן, תתפלאו - יש דבר כזה. אם בא לכם או לכן להכיר בן או בת זוג, מומלץ לכם לנסות ולמצוא את ספסל ההיכרויות סמוך לגן 'המגינים' שברחוב המעפילים בעיר. זו לא מתיחה או בדיחה אלא יוזמה מבורכת שהחלה באחרונה באגף שיפור פני העיר בעיריית כפר סבא.

מכורים להיקס? כך תקבלו את הידיעות ישירות לסלולר

מי שהגיע בימים האחרונים לרחוב המעפילים הבחין להפתעתו בשלט שהוצמד בסמוך לספסל ובו נכתב: "ספסל לנוחיות התושבים המעוניינים להכיר ולשוחח". גורם בעירייה הסביר: "המטרה של הספסל היא לחבר בין אנשים. כלומר לאפשר לאנשים בודדים או לזוגות שרוצים להכיר לשבת וליהנות משיחה ולהכיר אחד את השני. אם יהיו פה שידוכים או חברויות חדשות זה כבר עניין של מי שיישב על הספסל. אנחנו רוצים לקרב בין אנשים".

ספסל ההכרויות (צילום: אירית מרק: השרון פוסט)
ספסל ההכרויות | צילום: אירית מרק: השרון פוסט

אירית מרק' כתבת האתר 'השרון פוסט' , ותושבת ותיקה בכפר סבא מברכת על היוזמה אך לא בטוחה שהיא תוביל זוגות רבים לחופה או תיצור היכרויות חדשות.

"נתקלתי בתושבים שחייכו כשראו את השלט וראו בזה יוזמה חביבה ונחמדה. זה גימיק. אני לא יודעת אם ייצאו מפה חתונות או היכרויות אבל הכול יכול להיות. מי יודע? אולי אחרי שיקראו על הספסל הזה יגיעו עד לכאן זוגות כדי להכיר או סתם אנשים שירצו להפיג את השעמום שלהם", הסבירה מרק, "בינתיים ממה שהבנתי מהשכנים שגרים בסמוך, לא הרבה תושבים מכירים את הספסל הזה והוא מאכלס נכון לעכשיו בלילות תיכוניסטיים ותכוניסיטיות שמחפשים להתבודד".