אמנדה הולה, בת 22 מפינלנד, הסעירה את הרשת לאחר שנחשף כי היא השקיעה למעלה מ-50 אלף דולר כדי להיראות כמו בובת ברבי. אמנדה טוענת שהיא הייתה מוקסמת מהקונספט של ניתוחים פלסטיים עוד כשהייתה בת 16. בשנת 2014, אחרי שחסכה את כל המשכורות שלה במשך שנתיים, היא עברה את הניתוח הגדלת החזה הראשון שלה.

מאז אותו ניתוח, אהולה עברה כל כך הרבה ניתוחים שתמונות הילדות שלה כבר בקושי מזכירות אותה. היא עברה עוד שני ניתוחים להגדלת חזה, אשר הגדילו את מידת החזייה שלה ל-30J. כמו כן, היא עברה סדרה של 30 טיפולי פנים, הכוללים: מילוי שפתיים, הזרקות בוטוקס וטיפול לקימור עצמות הלחיים שלה.

בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה, אהולה מספרת כיצד הניתוח השלישי להגדלת חזה גרם לה סבל אדיר. "היו לי כאבי גב שגרמו לי סבל נוראי", היא מספרת, "במשך שבועות, לא יכולתי לשכב, ללכת או לשבת. אפילו פעולות פשוטות כמו לשים מייק-אפ היו כמעט בלתי אפשריות". כמו כן, הניתוח גרם לה ללקות בשבץ מוחי שכמעט הרג אותה וגרם לה להתמודד עם אובדן זיכרון לטווח קצר.

אהולה טוענת שבעקבות התגובה הנוראית שלה לניתוח, אף רופא לא מוכן לעשות לה הגדלת חזה כיום. "הלכתי לשלושה מנתחים פלסטיים וביקשתי מהם לעשות לי הגדלת חזה, אבל כולם סירבו", היא מספרת. "בלית ברירה, אני בעיקר עושה היום ניתוחים פחות פולשניים". אף על פי כן, היא עדיין חולמת על ניתוחים פלסטיים נוספים, כמו הרמת ישבן, מתיחת פנים ואפילו הקטנת היקף מותניים. כיום, בשביל ליצור את אפקט המותניים הצרים, היא לובשת מחוך צמוד לאורך כל היום – ולפעמים גם בזמן שהיא הולכת לישון.

אהולה מספרת שלבני משפחתה היה קשה מאוד לקבל את ההופעה החיצונית שלה בהתחלה, אך עם הזמן הם התרגלו. "היום, בני המשפחה שלי והחברים שלי מקבלים אותי כפי שאני", היא מספרת, "למרות שלפעמים הם לא מבינים למה אני עושה את מה שאני עושה, הפער הזה לא משפיע על מערכות היחסים שלנו. חוץ מזה, אני אוהבת מאוד את המראה שלי ואני אמשיך לשנות אותו".