בת 46 מסקוטלנד תובעת את הקוסמטיקאית שלה אחרי שלטענתה, גרמה לה ללקות בתגובה אלרגית והותירה אותה עם פרצוף כמו של "איש הפיל". שרה גיבסון תיארה לכתבים מקומיים איך היא נאלצה להתפנות למיון אחרי שקו הלסת שלה התנפח באופן קיצוני.

"הייתי משוכנעת שאני עומדת למות", סיפרה. "הלסת הייתה נפוחה כל כך שנראיתי כמו איש הפיל". לטענתה, הכל קרה אחרי שהיא הגיעה לקוסמטיקאית בשביל טיפול בוטוקס בשווי כמה מאות ליש"ט. בשלב מסוים, היא התבדחה על כך שהייתה רוצה להרים מעט את קצות השפתיים שלה. בתגובה לכך, הקוסמטיקאית פשוט הזריקה לה חומר לפנים.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Gibson (@mufty1974)

גיבסון ממשיכה: "היא אמרה לי 'בואי ננסה משהו' ואז דקרה אותי עם המזרק. לא קיבלתי משככי כאבים והתחושה הייתה נוראית. כשהסתכלתי בראי, אפשר היה לראות מיד שמשהו לא בסדר". היא חזרה למכון הקוסמטי כמה ימים לאחר מכן, שם נאמר לה שהיא חווה תגובה אלרגית קשה.

הקוסמטיקאית אז הזריקה לה חומר מיוחד ש"נשאר ממטופלת אחרת" ונועד למוסס את החומר הפעיל. זה לא עזר. רק מאוחר יותר, אחרי שהלכה להתייעץ עם פלסטיקאי, היא גילתה שאותו חומר היה אנזים מסוג היאלורונידייז ושרק רופאים מוסמכים להזריק את אותו.

"הזרקת היאלורונידייז יכולה להיות מסוכנת מאוד", סיפרה. "הזריקה הזאת יכולה להרוג את מי שלא צריך לקבל אותה". גיבסון הצליחה בסופו של דבר להפחית את הנפיחות בעזרת טיפול בסטרואידים שנמשך כ-10 שבועות. מאז, היא פתחה בהליכים משפטיים נגד המכון הקוסמטי לאחר שדרשה החזר ולא קיבלה אותו.