מכורה לקטשופ (צילום: Caters News Agency)
70 קילו בשנה | צילום: Caters News Agency

מכירים את זה שצוחקים על ילדים שהם אוכלים קטשופ עם הכול, אז הנה בחורה בת 19 שלא התגברה על העניין. מליסה איביטסון, תלמידת תיאולוגיה מלינקולן, כל כך מכורה לקטשופ, עד כדי כך שהיא יוצאת ממסעדות אם הן לא מספקות את הרוטב לצד המנה. "התחלתי לאכול קטשופ כשהייתי ילדה, כשהלכנו בפעם הראשונה למקדונלדס. אני לא זוכרת איך זה הפך לאובססיה כזאת, אבל עכשיו אני לא יכולה לחיות בלי זה".

מליסה אהבה קטשופ כל החיים, אבל ההתמכרות התחילה לפני ארבע שנים, וכעת היא לא שורדת את השבוע בלי לפחות שלושה בקבוקים. "החברים שלי ממש נבוכים כשאני מבקשת 12 שקיות קטשופ לארוחות שלי באיגוד התלמידים, אני אוכלת מזה כל כך הרבה - אני מפחדת לחשוב מה זה עושה לגוף שלי".

מכורה לקטשופ (צילום: Caters News Agency)
3 בקבוקים בשבוע | צילום: Caters News Agency

המכורה לרוטב העגבניות אומרת שהיא לא מעזה לחשוב על סכומי הכסף שהיא מוציאה על קטשופ – לכן חישבנו בשבילה: בקבוק ממוצע עולה 1.85 פאונד (כ-11 שקלים), אספקה​​ של שנה עולה בערך 300 פאונד (כ-1,750 שקלים). "קטשופ של 'היינץ' הוא אהוב עליי, אבל כסטודנטית אני לא תמיד יכולה להרשות לעצמי להיות בררנית". מליסה מספרת, והיא גם משתדלת לחסוך, "אני אוספת שקיות קטשופ בכל מקום שאני יכולה - באוניברסיטה, בפאב, ברשתות מזון מהיר - זו הדרך הטובה ביותר לצמצם את העלויות שלי למינימום".

האובססיה של מליסה עם לקטשופ חסרת גבולות - הייתה לה עוגת יום הולדת בצורת בקבוק קטשופ, ואפילו קיבלה לחג המולד מתנות בנושא קטשופ. "לארוחת בוקר אני אוכלת ספגטי או שעועית על טוסט עם קטשופ, לארוחת צהריים - כריך עם קטשופ, ואני אוכלת קטשופ עם כל דבר בארוחת ערב". תודה מליסה, הוצאת לנו את החשק מקטשופ לכל החיים. מזל שאת אוכלת כמות שמספיקה בשביל כולנו.

מכורה לקטשופ (צילום: Caters News Agency)
בתיאבון | צילום: Caters News Agency

(מקור)