בחור אוסטרלי כבן 20, נתקע במכונת הכביסה שלו, כשהוא עירום. לטענתו, עשה זאת כחלק מבדיחה ספונטנית. הוא חולץ בעזרת חומר חילוץ לא שגרתי – שמן זית.

מכונת כביסה (צילום: ap)
כמו לידה. אילוסטרציה | צילום: ap

הבחור, בן 20, שהזדהה כלורנס בלבד, אמר לתחנת הרדיו האוסטרלית פיירפקס שהוא היה בדרכו להתקלח ביום שבת האחרון כשהחליט לטפס למכונת הכביסה בעלת הפתח העליון, כדי לעשות קצת צחוק. הצחוק התברר מאוד מהר כטעות, כי הוא לא העלה על דעתו שהוא עלול להיתקע שם.

הוא התקשר לחברו לעזרה וזה הזעיק את המשטרה. הם הגיעו לבית יחד עם כוחות מכבי אש ופראמדיקים וניסו לאתר חומר חילוץ. "הוא נתקע שם חזק מאוד, וחששנו לבריאותו", אמר קצין המשטרה שהוזעק למקום לתחנת חדשות מקומית, "זה היה סתם משחק שהשתבש. יהיה הגון להגיד שהבחור היה מאוד מאוד נבוך בעקבות מה שעשה".

המחלצים ניסו בתחילה למשוך את לורנס ממכונת הכביסה, אבל אז התברר שהוא תקוע מדי, והביאו את שמן הזית שלורנס הכי אוהב, כדי לסייע בהוצאתו משם. השמן עזר והוא הוצא החוצה. "זה היה קצת מאכזב שהם השתמשו בשמן הזית הטוב שלי", אמר לורנס לתחנת הרדיו, "כשהם הפילו את מכונת הכביסה על צידה והוציאו אותי, זה היה קצת כמו לידה".

לורנס הוא לא היחיד שמצא את עצמו תקוע במכונת כביסה. בשבוע שעבר ילדה אמריקנית בת 11 חולצה ממכונת כביסה, הפעם על ידי חמאת בוטנים, לאחר שהתחבאה בה במסגרת משחק מחבואים. 

בת 11 נתקעה במכונת כביסה (צילום: חדשות 2)
בת ה-11 שנתקעה במכונה בשבוע שעבר | צילום: חדשות 2

(מקור)