"זה סוף עצוב מאוד לסאגה הטרגית הזו": עורך דינה של מארי קיי לטורנו חשף ביממה האחרונה כי מרשתו מתה כתוצאה מסיבוך של מחלת הסרטן. המורה לשעבר הייתה בת 58 במותה והותירה אחריה שישה ילדים – שניים מהם מווילי פלאו, בעלה השני ותלמידה לשעבר בחטיבת הביניים.

לטורנו זעזעה את תושבי ארה"ב בשלהי שנות ה-90 כאשר נחשף כי אנסה את פלאו, שהיה אז רק בן 12. המורה והתלמיד טענו באותו זמן שהיחסים ביניהם היו בהסכמה וכי השניים היו מאוהבים אחד בשנייה. לאחר מכן, נחשף כי לטורנו, אישה נשואה עם ארבעה ילדים, נכנסה להיריון. בשנת 1997, היא הורשעה בבעילה בהסכמה במסגרת עסקת טיעון ונשלחה לשלושה חודשי מאסר. חודש מאוחר יותר, היא שוחררה על תנאי.

View this post on Instagram

A post shared by Katie Joy (@withoutacrystalball) on

מערכת היחסים של לטורנו ופלאו חזרה לכותרות בשנת 1998, אחרי שהתברר שהשניים חזרו לקיים יחסי מין אחד עם שנייה – למרות שבית המשפט הטיל עליה צו הרחקה. באותה שנה, היא הורשעה באונס מדרגה שנייה ונשלחה לרצות 7 שנות מאסר. כמו כן, היא נכנסה להיריון פעם נוספת וילדה לפלאו, אז רק בן 14, את בתו השנייה.

לטורנו ופלאו התחתנו בסופו של דבר בשנת 2005. הזוגיות של השניים החזיקה מעמד 12 שנים לפני שפלאו התגרש ממנה. למרות זאת, מקורבים סיפרו שהשניים עדיין שמרו על קשר ידידותי אחרי הפרידה. בשנת 2018, השניים התייחסו לפרשה בריאיון ברשת A&E.

"פער הגילים לא עלה בדעתי באותו זמן", אמר פלאו. "היו המון דברים שהייתי צריך לחשוב עליהם באותו זמן, אבל פשוט לא חשבתי עליהם". מנגד לטורנו טענה שלא היה לה מושג שפעלה בניגוד לחוק והוסיפה: "לא היה לי מושג ואמרתי את זה אינספור פעמים. אם מישהו היה מזהיר אותי מבעוד מועד, אולי לא הייתי עושה את זה מלכתחילה".

View this post on Instagram

A post shared by ABC7 Eyewitness News (@abc7la) on

עורך דינה של לטורנו, דיוויד גרקה, התייחס למותה בהודעה לאתר TMZ ואמר כי מרשתו התמודדה במשך חודשים עם סרטן במעי. לאחרונה, היא אושפזה בהוספיס, שם חלה התדרדרות משמעותית במצבה. הבוקר, דווח על מותה. גרקה הוסיף שפלאו נשאר לצידה לאורך השבועות האחרונים ו"התפלל לנס". "עצוב לי יותר מכך עבור ילדיה", סיפר גרקה. "היא אהבה אותם יותר מכל דבר אחר בעולם".