רשויות האכיפה בקולורדו התירו לפרסם כי 7 אנשים נעצרו בחשד להתעללות בילדים – כולם חלק מכת ביזארית שפעלה ברחבי ארה"ב במשך שנים. מעצרם של החשודים קרה בימים האחרונים, לאחר שרשויות האכיפה פשטו על הקרוואן של איימי קרלסון, מנהיגת הכת "Love Has Won" (האהבה ניצחה), ומצאו את שרידי גופתה בפנים.

גורמים המעורים בפרטי התקרית סיפרו שגופתה של קרלסון, המוכרת בקרב מאמיניה בתור "Mother God" (אם הבְּרִיָּה), הייתה במצב של רקבון מתקדם. על פי החשד, מנהיגת הכת מתה כבר לפני שבועות וחוקרים הצליחו לזהות אותה רק אחרי סדרת בדיקות מעבדה. כמו כן, קציני משטרה שהיו במקום סיפרו שבקרוואן נמצאו גם שני ילדים (2 ו-13).

קרלסון עלתה לכותרות לפני כחודשיים, אחרי שסוכנות הידיעות Vice ערכה כתבת תחקיר על פועלה של "Love Has Won". על פי חברי הכת, המנהיגה טענה שהיא ישות עילאית שעברה אינספור גלגולים מאז ראשית הבריאה ועזרה לאנושות כבר יותר מ-19 מיליארד שנה. מנגד, חברי כת לשעבר הגדירו אותה כאישה מניפולטיבית שנהגה להתעלל בהם באכזריות.

"היא משוכנעת שבתוך גופה שוכנת הרוח של כדור הארץ", סיפר אנדרו פרופצ'י, חבר בכת לשעבר. "היא חושבת שהיא האם של כל הבריות". חברי כת לשעבר נוספים העידו כיצד קרלסון נהגה להתעלל בהם נפשית, למנוע מהם שינה ועל פי העדויות, פעם אחת היא אפילו נעלה ילד בארון בגדים אחרי ש"התנהג לא יפה".

חוקרי המשטרה סבורים כרגע שמותה של קרלסון נגרם מסיבות טבעיות, אך הם ממתינים לבדיקות טוקסיקולוגיה בשביל לקבוע את זה בוודאות. בינתיים, 7 חברי כת נעצרו בחשד להתעללות בילדים ושיבוש הליכי חקירה – ארבעה מוחזקים במעצר בערבות של 50 אלף דולר, שניים נוספים מוחזקים בערבות של 2,000 דולר והאחרון מוחזק בערבות של 5,000 דולר.