ניסיון רצח בשידור חי: תקרית ביזארית התחוללה בתוכנית טלוויזיה רומנית, שם אישה ערומה התפרצה לאולפן וניסתה לתקוף את המנחה. בסרטון שהפך לוויראלי ברשתות החברתיות אפשר לראות מירלה ויידה, המנחה של תוכנית הטלוויזיה Direct Access, צורחת באימה כשהאישה הערומה מנסה לזרוק עליה סלע.

האירוע ההזוי קרה כדקה אחרי שהתוכנית עלתה לאוויר. בהקלטה שעלתה לרשת אפשר לראות את האישה מנסה לפגוע במנחה עם סלע ואז צועקת עליה: "תביאי לי את הכסף!". כמה עובדי מההפקה רצו אל עבר האישה בניסיון למנוע ממנה להגיע אל ויידה, לפני שהשידור ירד מהאוויר.

התוקפת הערומה זוהתה מאוחר יותר בתור מגדלנה שרבן, אישה שנידונה בשנת 2017 למאסר אחרי שדחפה עוברת אורח בתחנת רכבת אל הפסים ומנעה ממנה לחזור לרציף. ויידה סיפרה שמאז היא קיבלה איומים על חייה ברשתות החברתיות והיא חוששת לחייה.

"אני המומה לחלוטין", סיפרה. "קיבלתי הודעות מאיימות בפייסבוק וביוטיוב מהאישה הזאת, מגדלנה שרבן. היא אומרת לי שאני אשלם עד סוף ימי על מה שעשיתי לה ושהיא תהרוג אותי ברגע שהיא תצא ממעצר. אני לא הכרתי את האישה הזאת בחיים שלי".

נכון לעכשיו עדיין לא ברור כיצד האישה הערומה פרצה לאולפן הטלוויזיה עם הסלע והצליחה להגיע מטרים ספורים מהמנחה. עובדי ההפקה הצליחו לנטרל את התוקפת מספיק זמן עד שהמשטרה הגיע למקום ועצרה אותה. נסיבות התקרית הביזארית עדיין נחקרות.