תושבת אטלנטה (ארה"ב), שלא ממש הצליחה להשתלב בעולם המסאז'ים, מצאה דרך מקורית למשוך לקוחות - היא מציעה שירותי עיסוי עם שדייה העצומים במידה 48NN. קריסטי לאב בת ה-34 היא מעסה מוסמכת המפרסת עצמה באתר האינטרנט שלה כ"מומחית לעיסוי גוף למבוגרים".

קריסטי לאב (צילום: עמוד הפייסבוק של קריסטי לאב)
צילום: עמוד הפייסבוק של קריסטי לאב

הלקוחות שלה מוזמנים לבחור בין עיסוי רגיל לעיסוי חושני, הכולל שפשוף החזה שלה על פני חלקים שונים בגוף תמורת 300 דולרים לשעה. היא טוענת שטכניקת העיסוי שלה מסייעת לשמור על ריכוז ומאפשרת לבחון צדדים בטבע האדם ולא רק באופי האדם.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

לדבריה היא לא תכננה להשיק את עסק עיסוי החזה, בתחילת דרכה כמעסה, אבל היא התקשתה למצוא עבודה במכונים רגילים. "כשסיימתי את הלימודים אף אחד לא רצה להעסיק אותי", היא מספרת. "הייתי בהרבה ראיונות עבודה אבל כל הזמן שאלו אותי, האם אני מסוגלת לעמוד כל היום והניחו שלגודל שלי תהיה השפעה שלילית על התפקוד שלי".

קריסטי לאב (צילום: עמוד הפייסבוק של קריסטי לאב)
צילום: עמוד הפייסבוק של קריסטי לאב

הכול החל אחרי שלאב פתחה עסק בביתה ולקוח שאל אותה האם היא מוכנה לעשות את זה טופלס. "בהתחלה הייתי ממורמרת ואמרתי שאני לא מעניקה סוג כזה של עיסוי", היא אומרת. "התביישתי בגוף שלי כי אני כל כך גדולה אבל כשהבנתי שאולי יש משהו בעיסויי חזה פרסמתי מודעה בעיתון המקומי והטלפון לא הפסיק לצלצל".

קריסטי מרוויחה כ-1,300 דולרים ביום ועד כה היא פיתחה כמה טכניקות משלה כמו "גלישת גוף", במהלכה היא מושחת עצמה בשמן ומחליקה על גופו של הלקוח. חלק מהלקוחות לדבריה פשוט אוהבים שהיא מועכת אותם, ואם תשאלו אותה זה לא פשוט כמו שזה נשמע: "אני חייבת להשגיח טוב כשאני מועכת מישהו - אני צריכה לוודא שהם עדיין נושמים".

אך למרות החדשנות, נראה שלא כולם מרוצים מהכיוון אליו קריסטי לוקחת את הענף. מתחריה טוענים שהיא מספקת יותר שירותי מין מעיסוי מקצועי, ושפעולותיה לא אתיות לחלוטין. אבל מבחינת קריסטי, ומבחינת החוק, זו פשוט יזמות מוצלחת.

קריסטי לאב (צילום: עמוד הפייסבוק של קריסטי לאב)
צילום: עמוד הפייסבוק של קריסטי לאב

(מקור)