נשקה רובבה (73), מאמנת התעמלות אומנותית מבולגריה שהייתה מהיחידים שזכו לפגוש את הבאבה ונגה פנים אל מול פנים ולשמוע נבואות ישירות ממנה, מספרת כעת על נבואה שסיפרה לה הנוסטרדמוס מן הבלקן זמן קצר לפני שמתה בגיל 84.

לפי רובבה, באבה ונגה חשפה בפניה ב-1996 כי הקורונה תשתלט על העולם. "דודה ונגה ניבאה בעת ביקורי לפני שים רבות - 'נשקה, הקורונה תשתלט עלינו בכל מקום', לא הבנתי מה משמעות המלים האלו אז", סיפרה רובבה. היא הסבירה ש"קורונה" היא מילה שבבולגרית עלולה להתייחס לאפוטרופסות והיא קשורה למנהיגות רוסית במדינה. לכן היא חשבה שונגה מתכוונת שהמדינה תהיה תחת הנהגה רוסית. "רק עכשיו הבנתי שהיא מדברת על הנגיף הסיני".

כידוע, נבואות הזעם של באבה ונגה נלקחות ברצינות על ידי מיליונים בכל העולם, בעיקר לאור אחת הנבואות המפורסמות שלה מ-1989. באותה נבואה היא צעקה "אימה! אימה! האחים האמריקאים יפלו יחד לאחר שיותקפו על ידי ציפורים מפלדה", ובעצם חזתה בצורה מצמררת את פיגועי ה-11.9.

View this post on Instagram

A post shared by Omar Kamilarov (@omarverygood) on

רובבה לא סיפרה אם יש המשך לנבואה הזו ומה יהיה עתידנו, אבל מאמינה של הבאבה ונגה אשר תיעדו את הנבואות שלה, פרסמו בדצמבר האחרון את התחזית הקודרת שלה לשנת 2020 - ובואו נגיד שקורונה זה רק קצה הקרחון. אגב, מומחים שונים שבדקו את נבואותיה של הבאבה ונגה עד כה, גילו שהן מדויקות ב-80%-85%. נתון לא רע בשבילה, אבל מלחיץ בשבילנו.